Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματική εκπαίδευση αρχίζει όταν τελειώνει το σχολείο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Περίεργος τρόπος εκσπερμάτωσης...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134472 από underme8 στις 26 Ιουλίου 2015, 8:48μμ

underme8

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους,

έχω ένα θέμα που δεν με προβληματίζει ακριβώς αλλά με κάνει να αισθάνομαι περίεργα...λοιπόν δεν μπορώ να εκσπερματώσω με την συνηθισμένη διαδικασία του αυνανισμού...περίεργο ε;Αυτό λέω κι εγώ...εννοώ όση ώρα και να προσπαθώ με τα χέρια δεν γίνεται τίποτα...ούτε καν αισθάνομαι ότι κοντεύω...ενώ με άλλες μεθόδους (τρίβομαι στα σεντόνια -χωρίς πλάκα-) εκσπερματώνω κανονικά...δεν ξέρω τι παίζει με εμένα αλήθεια...αυτό με τα σεντόνια το κάνω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου (χωρίς την εκσπερμάτωση παλιά,απλά μ'άρεσε) θέλω να μου πείτε αν μπορεί να υποδεικνύει κάποιο πρόβλημα;Γενικά κάποια συμβουλή στο...είναι τόσο περίεργο;Είναι κάτι που δεν θα έπρεπε να γίνεται;Δεν μπορώ να καταλάβω..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134473 από nonreligius στις 27 Ιουλίου 2015, 12:19μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου από τη στιγμή που εκσπερματίζεις με τη μέθοδο του "τριψίματος" είναι λογικό ότι το πρόβλημα δεν είναι οργανικό. Αν δεν μπορείς προσπάθισε να αυνανιστείς με μία τσόντα. Βρες μία καλή που σου αρέσει, χαλάρωσε, μην το σκέφτεσαι και προσπάθησε. Πιστεύω ότι το θέμα σου είναι ψυχολογικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134478 από underme8 στις 27 Ιουλίου 2015, 8:10μμ

underme8

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Καταρχήν ευχαριστώ πολύ για την απάντηση,έχω προσπαθήσει με όλους τους πιθανούς τρόπος αλλά θα δοκιμάσω πάλι,δεν είχα σκεφτεί ποτέ ότι μπορεί να ήταν ψυχολογικό,αλλά ως προς ποια έννοια;Ευχαριστώ και πάλι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134480 από nonreligius στις 27 Ιουλίου 2015, 9:20μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Εννοώ ότι μπορεί π.χ. να έχεις μάθει να εκσπερματίζεις με το τρίψιμο στα σεντόνια και να μην σου βγαίνει διαφορετικά. Αν δεν σου πετύχει με την πρώτη μην απογοητευτείς. Προσπάθησε δεύτερη, τρίτη κτλ και θα το πετύχεις. Επίσης, αν κουνάς το χέρι σου αργά αργά δοκίμασε να το κουνάς γρήγορα.

Ξέχασα να σε ρωτήσω όταν λες ότι δεν μπορείς εννοείς ότι είσαι σε στύση αλλά δεν εκσπερματίζεις ή ούτε σε στύση δεν είσαι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134481 από underme8 στις 28 Ιουλίου 2015, 12:09πμ

underme8

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Σε στύση είμαι κανονικά.

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές και το χρόνο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login