Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ελάτε στην Εθνική Τράπεζα. Το κλειδί είναι κάτω από το χαλάκι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πεος στα 15

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134477 από georgeg4 στις 27 Ιουλίου 2015, 7:05μμ

georgeg4

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Για σας μέλη του ftou θα ήθελα να κάνω καπιες ερωτήσεις σχετικά με το πέος πρώτα απολα είμαι 15 και το μέγεθος του πέος μου είναι 15 cm είναι καλό?
μπορει να μεγαλοσει και αλλο ? πριν δυο μέρες με έναν φίλο τραβήξαμε μαζει μαλακιά και αυτός την ειχαι 20 εκ. σας παρακαλώ τα άτομα της ηλικίας μου να μου πουν πόσο την έχουν για να ξερό τη παίζει με τα μεγέθη και τέλος τη άλλους τρόπους αυνανισμοί ξερεται εκτός από το κλασικό
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134479 από underme8 στις 27 Ιουλίου 2015, 8:14μμ

underme8

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε το μέγεθός σου είναι απόλυτα φυσιολογικό και καλό,το πέος μεγαλώνει έως τα 18-21,από εκεί και πέρα του φίλου σου λογικά έφτασε πιο νωρίς στο τελικό στάδιο -λογικά- δε νομίζω να μεγαλώσει άλλο,αν μεγαλώσει θα μεγαλώσει για 1-2 εκ.,μην ανησυχείς πάντως είσαι απόλυτα φυσιολογικός και θα μεγαλώσει κι άλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134482 από Mature στις 28 Ιουλίου 2015, 9:15πμ

Mature

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2015
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
τον κάθε άνθρωπο ο σωματοτυπος είναι διαφορετικός ,άσχετα άμα είναι 15 ή 20 εκ το θέμα είναι αυτό που έχεις να το χρησιμοποιείς καλά ! Υπάρχουν πολλές γυναίκες που περνούν απόλαυση από ένα πέος 15-16 εκ παρά από ένα μεγαλύτερο πέος.




Φιλικά Ματυρε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login