Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι προγραμματιστές είναι σεναριογράφοι και τα PC κακοί ηθοποιοί.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ντρεπομαι να του κανω στοματικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134727 από elen στις 15 Αυγούστου 2015, 3:20μμ

elen

μέλος από: 15/8/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
καλησπερα και χρονια πολλα λογω της ημερας!(μερα που διαλεξα να πω τον προβληματισμο μου! :/ ) ανακαλυψα το φορουμ πανω στην αναζητηση μου για το στοματικο και σκεφτηκα πως η βοηθεια σας θα μου ηταν πολυτιμη! λοιπον ειμαι 20 χρονων και βγαινω εδω και μηνες με ενα παιδι που ειναι 23 ετων,εχουμε ολοκληρωσει και δεν νιωθω αβολα με το σωμα μου,το προβλημα ειναι πως ντρεπομαι και να τον ακουμπησω οχι μονο να του κανω στοματικο..ειμαι τοσο ερωτευμενη μαζι του που φοβαμαι πως θα με παραξηγησει..νευριαζω με τον εαυτο μου γιατι εχω ξανα κανει στοματικο και δεν καταλαβαινω γιατι σε αυτον παγωνω και γινομαι τοσο ξενερωτη,ενω υπαρχει σαν σκεψη στο μυαλο μου κατι δεν μου δινει ωθηση να προχωρησω και στη πραξη,,εκεινος νομιζει πως δεν τον θελω και ηδη εχουμε φτασει στο σημειο να μη ''βγαινει'' ουτε το σεξ..πως να ξεκολλησω απο τη χαζομαρα του εγκεφαλου μου? σας ευχαριστω εκ των προτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134728 από nonreligius στις 15 Αυγούστου 2015, 5:52μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απλά κάνε το! Είναι απλό. Είναι απλώς "εμμονή". Την πρώτη φορά θα δυσκολευτείς, ίσως να μην το κάνεις και καλά (αποκλείεται να σε παρεξηγήσει). Τη δεύτερη φορά θα βγει πιο άνετα και στο τέλος θα σου φύγει το άγχος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134732 από elen στις 16 Αυγούστου 2015, 2:44πμ

elen

μέλος από: 15/8/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σ ευχαριστω, το ξερω ειναι "εμμονη" εχεις δικιο..απλα πρεπει να το παρω αποφαση..δεν πρεπει να πολυ σκεφτομαι καποια πραγματα, ειναι κατι φυσιολογικο και το κανω τοσο περιπλοκο..αλλα γιατι με καποιους ανθρωπους το σκεφτομαστε τοσο και με καποιους αλλους βγαινει αυτοματα; :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134736 από nonreligius στις 16 Αυγούστου 2015, 9:54πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Ίσως είναι ότι έχετε πιο σοβαρή σχέση και θέλεις να τον ικανοποιήσεις καλύτερα. Μην το σκέφτεσαι καθόλου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login