Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η γυναίκα μας εμπνέει να κάνουμε μεγάλα πράγματα, και μας εμποδίζει να τα πετύχουμε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εχω κοπελα αλλα μου αρεσει αλλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134741 από Alexts13 στις 16 Αυγούστου 2015, 1:39μμ

Alexts13

μέλος από: 16/8/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας, είμαι 15 χρονων και έχω μια πολύ σημαντική και επείγουσα απορία... Είμαι διακοπές στην Κρήτη και έχω κοπελα στην Αθήνα με την οποία τις τελευταίες μέρες έχουμε λίγο χαθεί και δεν πολυμιλαμε... Γνώρισα μια κοπελα απο εδω που αρχισε πολύ να μου αρέσει παρα πολύ... Χτες το βράδυ πήγα και της είπα οτι μου αρέσει αλλά μου είπε ότι επειδή φευγω αυτήν την εβδομαδα και δεν θα την ξαναδώ για ενα χρονο αν θέλω να κάνουμε απλα φαση και ίσως και κάτι παραπανω (λογικά εννοεί σεξ η κδαχτυλο, πίπα κτλ)... Ξέρω δεν ειναι σωστο αλλά νιώθω πως πρέπει να το κανω γιατί θα μου μείνει αποθυμενο... Χρειάζομαι απάντηση ΤΩΡΑ γιατί θα την δω σε λιγες ώρες και πρεπει να της απαντήσω... Να το κάνω να βγει απο τον οργανισμό μου η να συγκρατηθω να γυρίσω στην Αθήνα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134742 από nonreligius στις 16 Αυγούστου 2015, 2:07μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Κοίτα να δεις θα σου πρότεινα αν την κοπέλα σου την θες πραγματικά να μην το κάνεις.
Όμως, αν η "φλόγα" σβήνει μεταξύ σας και νομίζεις ότι πάτε για χωρισμό σύντομα τότε κάνε το. Για να λες ότι θα σου μείνει απωθημένο μάλλον με την κοπέλα σου δεν έχετε κάτι σοβαρό.
Αν το κάνεις όμως μετά το σωστό είναι να χωρήσετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #134743 από Dieftharmenos στις 16 Αυγούστου 2015, 2:24μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καντο αλλά με την προϋπόθεση ότι θα χωρίσεις την κοπέλα σου όταν γυρίσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login