Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν το κατάλαβα πως ήμουνα για σένα, ο πασατέμπος σου για να περνά η ώρα... (άσμα)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

οργασμός ??

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134803 από eirini123 στις 22 Αυγούστου 2015, 12:30πμ

eirini123

μέλος από: 22/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γειά σας, όταν το αγόρι μου μου βάζει δάχτυλο( συγγνώμη για την έκφραση ) αισθάνομαι μια έντονη ευχαρίστηση νιώθω ότι θέλω να τελειώσω να φτάσω στη κορύφωση αλλά δεν μπορώ ... μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να το επιτυχω μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με εμένα ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134804 από cool_guy15 στις 22 Αυγούστου 2015, 10:08πμ

cool_guy15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου!!! Umm..φυσικα και δεν υπαρχει καποιο προβλημα με σενα. Να σου πω τι πιστευω χωρις παρεξηγηση; Οταν αυτο το δακτυλο, αντικατασταθει με κατι αλλο (ξερεις εσυ), τοτε θα φτασεις στην κορυφωση. Δεν σε παροτρεινω αυτη τη στιγμη να ολοκληρωσεις με το αγορι σου απλα σου λεω τι πιστευω. Γνωμη μου ειναι να κανεις υπομονη μεχρι να νιωσεις ετοιμη και μετα βουρ! Ελπιζω να βοηθησα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134806 από eirini123 στις 22 Αυγούστου 2015, 10:53πμ

eirini123

μέλος από: 22/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Χαχα.... ξέρεις πιο είναι το θέμα ότι έχω προχωρήσει ... ναι δεν το ανέφερα . Αλλά ρε παιδί μου πάλι τίποτα.......είναι πολύ έντονο παρά πολύ .... και ενώ νιώθω ότι μπορώ να τελειώσω δεν μπορωωω.....είναι το λεγόμενο σημείο g ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134808 από cool_guy15 στις 22 Αυγούστου 2015, 10:44μμ

cool_guy15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0
Umm..πολυ πιθανον..η καθε γυναικα εχει διαφορετικο σημειο οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω με την αναζητηση του..χαχα! Σου ευχομαι να το βρεις καποτε και να ανεβεις ψηλα;-) αντε μπαιι και ευχαριστω για αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134809 από Dieftharmenos στις 22 Αυγούστου 2015, 11:03μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(eirini123@22 Αυγούστου 2015)
Χαχα.... ξέρεις πιο είναι το θέμα ότι έχω προχωρήσει ... ναι δεν το ανέφερα . Αλλά ρε παιδί μου πάλι τίποτα.......είναι πολύ έντονο παρά πολύ .... και ενώ νιώθω ότι μπορώ να τελειώσω δεν μπορωωω.....είναι το λεγόμενο σημείο g ???


Ποσο καιρο κανετε σεξ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134811 από eirini123 στις 23 Αυγούστου 2015, 9:59πμ

eirini123

μέλος από: 22/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω cool_guy15.... 😊 ..περίπου ένα χρόνο έχουμε που προχωρήσαμε .....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134820 από Mature στις 24 Αυγούστου 2015, 10:40πμ

Mature

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2015
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Το να σε βάλει δάχτυλο (η πεος)και να φτάσεις σε οργασμό λίγο δύσκολο 1/10 γυναίκες μπορούν να τελειώσουν κολπικα ,ή να είσαι πολύ ερεθισμενη...

Οι περισότερες γυναίκες την ωρα της συνουσίας αυνανιζονται για φτάσουν σε οργασμό ,είναι κάποιες συγκεκριμένες στάσεις που γίνεται ή διεισδυσει που αφήνει χώρο στην γυναίκα να πιάσει την κλειτορίδα και να αυνανιστει.

Από την άλλη πλευρά τώρα ... Την ώρα που σε βάζει δάχτυλο εάν σε ακουμπάει προς την πανο πλευρά είναι το σημείο G για όλες της γυναίκες αποδεδειγμένο ιατρικά ... Άλλες έντονα άλλες όχι τόσο ... Εάν θες να πιραματιστεις με το εαυτό σου μπορείς να εισχωρησεις το δάχτυλο σου μέσα στον κολπο προς τα επάνω ,και θα ακουμπισεις ένα μαλακό σημείο σαν σφουγγάρι ,αυτό σημείο εάν το πιεζεις ελαφρά θα νιωσεις αυτό το περίεργο συναίσθημα και πάλι ..


Σε άλλο μάθημα θα εξηγήσουμε και το squirting :p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134823 από eirini123 στις 24 Αυγούστου 2015, 3:58μμ

eirini123

μέλος από: 22/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ με κατατοπισες αν και δεν νομίζω μόνη μου να πειραματιστω ... γενικά δεν είμαι τόσο ανοιχτή με τον εαυτό και κατά την διάρκεια της πράξης, ξέρω πρέπει να το ξεπεράσω αλλά ντρέπομαι να ασχοληθώ με τον εαυτό μου ... ναι και θέλω να μου εξηγήσετε για το squirting πρέπει να μαθαίνω ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134825 από MinaSexy στις 24 Αυγούστου 2015, 5:03μμ

MinaSexy

μέλος από: 24/8/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πρεπει να πειραματηστεις μονη να δεις τ σου αρεσει για να φτασεις την κορυφωση...επεισης της στιγμη του οργασμου ασε τον εαυτο σου ελευθερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134830 από Mature στις 24 Αυγούστου 2015, 6:46μμ

Mature

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2015
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Έγραψε:(eirini123@24 Αυγούστου 2015)
Σε ευχαριστώ πολύ με κατατοπισες αν και δεν νομίζω μόνη μου να πειραματιστω ... γενικά δεν είμαι τόσο ανοιχτή με τον εαυτό και κατά την διάρκεια της πράξης, ξέρω πρέπει να το ξεπεράσω αλλά ντρέπομαι να ασχοληθώ με τον εαυτό μου ... ναι και θέλω να μου εξηγήσετε για το squirting πρέπει να μαθαίνω ...


Άκουσε από έναν έμπειρο ... Το σεξ είναι απόλαυση και για τους δύο ,όχι μόνο για τον έναν .εάν δεν ψαξεις το σώμα σου μόνη, τότε ποιος θα το κάνει? Απο τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω ότι δεν έχεις φτάσει ποτέ σε οργασμό και δεν μπορείς να φανταστεις τι χάνεις ...

Κάνε ένα μπανακι χαλάρωσε μείνε στο δωμάτιο μόνη με λίγη μουσικουλα , βάλε στης σκέψης σου το αγόρι σου ,Σκέψου τι θα ήθελες από αυτόν τι σου κάνει τι του κανείς, ερεθισε το σωμα σου ,και μόνη σου εξερεύνησε πρώτα το δικό σου σώμα και φτάσε σε οργασμό !!!!

Μέσα από την δικιά σου εμπειρία θα απελευθερωθεις και θα είσαι καλύτερα με το αγόρι σου.

Μάθε τα βασικά χωρίς να με παρεξηγήσεις ,και στην ώρα του και το squirting. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login