Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου, ο Δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

γιατι δε μπορω;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134810 από lock19 στις 23 Αυγούστου 2015, 3:54πμ

lock19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2015
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
καλημερα πριν λιγες ωρες προσπαθησα για πρωτη φορα με την κοπελα μου να κανουμε σεξ και εγω και εκεινη παρθενα και οταν εβαλα το προφυλακτικο το εβαλα αλλα δεν ειχα κατεβασει το πετσακι για να φανει η βαλανος γιατι με ποναει ελαχιστα απο ενα σημειο και μετα και φοβαμαι..τελος παντων και οταν εβαλα το προφυλακτικο και προσπαθησα να μπω μεσα της δε μπορουσα για καποιο λογο..εβαζα πιεση και δε μπορουσα..για ποιο λογο;;;;;;;;;;;εξηγηστε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134812 από nonreligius στις 23 Αυγούστου 2015, 11:58πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Ήσουν σε πλήρη στύση; Αν όχι τότε αυτό είναι το πρόβλημα.
Αν ήσουν, τότε ξαναπροσπάθησε. Βάλε το προφυλακτικό και αν σε πονάει δεν υπάρχει πρόβλημα (εκτός αν έχεις φίμωση).
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134815 από patatas123 στις 23 Αυγούστου 2015, 6:53μμ

patatas123

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον αυτο που πιστευω ειναι οτι δεν ειχε αναψει η κοπελα... οταν η κοπελα αναψει και ο οργανισμος της καταλαβει οτι προκειτε να γινει ερωτικη επαφη τα χείλι του κολπου χαλαρωνουν και η περιοχη υγραίνεται με αποτελεσμα η διείσδυση να ειναι πιο ευκολη! την επομενη φορα δοκιμασε πρωτα προκαταρκτικα (δαχτυλο κλπ) και μολις υγρανθει η περιοχη τοτε εισαι ετοιμος!
αν βοήθησα κανε αποδεκτη ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134816 από lock19 στις 24 Αυγούστου 2015, 12:22πμ

lock19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2015
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
δε ξερω ειναι η πρωτη της φορα και ντραπηκα που δε μπορεσα πφφφ......ντραπηκα πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login