Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Άσπρα σημάδια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134834 από gianniss21 στις 25 Αυγούστου 2015, 3:20πμ

gianniss21

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους,

εδώ και περίπου ένα χρόνο έχω βγάλει στο δέρμα, πριν την βάση του πέους ακριβώς αριστερά και δεξιά από αυτή, κάτι άσπρα σημαδάκια. Δεν είναι πάρα πολύ μεγάλα, δηλαδή κάποιος πρέπει να τα προσέξει για να τα δει και επίσης δεν βγάζουν κάποιο υγρό ή κάτι τέτοιο. Που και που μπορεί να με φαγουρήσουν για μισό με ένα λεπτό. Επίσης, δεν ξέρω αν βοηθάει, αλλά σε εκείνο το σημείο που έχουν βγει η πυκνότητα της τρίχας που βγαίνει είναι μεγάλη (τουλάχιστον σε μένα).

Γνωρίζει κανείς για τι πρόκειται; Ή έχει συμβεί σε κανέναν κάτι αντίστοιχο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134840 από nonreligius στις 25 Αυγούστου 2015, 1:32μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Εμένα προσωπικά δεν μου έχει συμβεί, αλλά δεν μου φαίνεται ανησυχητικό. Η γνώμη μου είναι να πας σε έναν δερματολόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134877 από xrb9 στις 28 Αυγούστου 2015, 3:34πμ

xrb9

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πολλες φορες οταν ξυριζεις τις τριχες σου σε ευαίσθητα σημεια βγαινουν κάποια σημαδακια που μοιαζουν με σπυρακια και φευγουν δεν ξερω αν ειναι το ιδιο με αυτο που λες παντως μαλλον δεν ειναι τιποτα το πολυ σοβαρο ειδικα αν ξυριζεσε βγαινουν πολυ συχνα σε ευαίσθητο δερμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login