Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι ένας αυτόματος τηλεφωνητής. Ο ιδιοκτήτης μου δεν είναι εδώ, αλλά είμαι ανοικτός σε κάθε πρόταση.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Στοματικο Σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134835 από Anastasakiloooo στις 25 Αυγούστου 2015, 3:46πμ

Anastasakiloooo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας!το αγορι μου και εγω ειμαστε 17 και αποφασισαμε να μου κανει στοματικο(αφου του εχω παρει εγω) το θεμα ειναι ντρεπομαι λιγο εγω καπως:/
Θα ηθελα να με βοηθησουν ατομα/κοπελες που εχουν ζησει αυτην την εμπειρια και να μου πουν:αν γαργαλαει γιατι το εχω ακουσει,πως ειναι η αισθηση,τι πρεπει να κανω ωστε για να μην μυριζει και γενικα οτι ξερετε περι στοματικου ερωτα!Εχω αγχος και δεν ξερω τι να κανω
Επισης δεκτη και η γνωμη των αγοριων αν ξερουν κατι αλλο
Ευχαριστω πολυυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134836 από Mature στις 25 Αυγούστου 2015, 9:36πμ

Mature

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2015
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αφού το πήρες απόφαση κάτσε και απόλαυσε το !

Λοιπόν την επόμενη φορά που θα είστε μαζί ,πες τον να περιμένει ένα λεπτό ,πάνε κάνε ένα ζεστό ντουζακι καθάρισε καλά την περιοχή σου ξύρισε το καλά ή να το έχεις κάνει πιο πριν .

Ή γυναίκα το αιδοίο μυρίζει πάντα ,αλλά όταν βγαίνει από το μπάνιο έχει λιγότερη μυρωδιά στο κάτω κάτω μνι είναι θα μυρίζει και λίγο , εκτός και εαν έχεις μύκητα και εκεί πάει άλλου ή βαλίτσα.


Στην αρχή θα νιώθεις ένα γαργαλιτο δεν είναι τίποτα είναι τα νεύρα της ευαίσθητης περιοχής ,κάνε λίγο υπομονή και εκεί κάπου θα ξεκινήσει ή ευχαριστήσει ...

Χαλάρωσε όσο μπορείς βάλε στης σκέψεις σου την ευχαρίστηση που σου δίνει ...κάποια στιγμή εάν δεν είναι έμπειρος θα θες να τελειωσεις και δεν θα μπορείς ,σε εκείνο το σημείο πες τον να επικεντρωθεί στην κλειτορίδα ,και εάν πάνε όλα καλά θα φτάσεις σε πολύ δυνατό οργασμό !!

Τιπς εάν την ώρα που σε γλείφει την κλειτορίδα σε βοηθήσει με δάχτυλο θα έρθεις και πιο εύκολα σε οργασμό .. Αλλά όχι από την αρχή για θα είσαι "στεγνή"

Ελπίζω να σε βοηθησα ,περιμένουμε αποτελέσματα :p
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login