Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ειναι λογικο?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134843 από arxontaw στις 25 Αυγούστου 2015, 3:22μμ

arxontaw

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
θελω γνωμη και απο γυναικες αλλα περισσοτερο απο αντρες! Ειναι λογικο να μην εχω ορεξη να κανω σεξ; Οχι οτι δεν θελω αλλα δεν ειμαι απο αυτους που λενε αιντε θα γαμησω σημερα και ετσι..πειτε μου και εσεις πως ειστε τι γνωμη εχετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134844 από Dieftharmenos στις 25 Αυγούστου 2015, 4:49μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Δεν μας ειπες ποσο χρονων εισαι και αν εισαι παρθενος η οχι.Επισης,ειναι λογικο να μην εχεις ορεξη καποιες μερες.Κι εμενα καμια φορα μου φαινεται σαν αγγαρια αλλα τι να κανεις.Καποιες μερες γενικως εχεις πιο πολυ ορεξη απο αλλες.

Αν δεν θες παλι καθολου τοτε πιθανον να εισαι ασεξουαλικος:

Ασεξουαλικο οριζεται το ατομο που δεν εχει νιωσει ποτε ερωτικη ελξη,δεν θα νιωσει ποτε,δεν εχει συναψει ερωτικη σχεση και του αρεσει αυτο.Ειναι το 1% του παγκοσμιου πλυθησμου.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134845 από cool_guy15 στις 25 Αυγούστου 2015, 8:03μμ

cool_guy15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλά τι του λες του ανθρώπου και τον αγχώνεις έτσι; Είναι σαν να λες σε κάποιον που πονάει ότι ίσως έχει καρκίνο. Δε μου λες φίλε, ήσουν ανέκαθεν έτσι; Δηλαδή κι όταν ήσουν μικρότερος το έβλεπες έτσι το θέμα; Σε αυτήν την περίπτωση, θα ήταν καλύτερα να συμβουλευτείς κάποιον ειδικό, ίσως ψυχολόγο γιατί πιθανόν κάπου να οφείλεται όλο αυτό. Μήπως δουλεύεις πολύ και είσαι κουρασμένος; Προσωπικά, θα σου πρότεινα να κάνεις πράγματα που σε χαλαρώνουν μια μέρα και να ξεκουραστείς και έπειτα να ξαναδοκιμάσεις. Καλή τύχη;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134852 από nonreligius στις 26 Αυγούστου 2015, 12:00μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Έγραψε:(arxontaw@25 Αυγούστου 2015)
θελω γνωμη και απο γυναικες αλλα περισσοτερο απο αντρες! Ειναι λογικο να μην εχω ορεξη να κανω σεξ; Οχι οτι δεν θελω αλλα δεν ειμαι απο αυτους που λενε αιντε θα γαμησω σημερα και ετσι..πειτε μου και εσεις πως ειστε τι γνωμη εχετε


Εγώ πιστεύω ότι είσαι πιο συναισθηματικός. Δηλαδή δεν σου αρέσουν οι περιστασιακές σχέσεις και θες κάτι πιο σταθερό, ώστε να λειτουργήσεις. Αν βέβαια σε αγχώνει μπορείς να επισκεφτείς κάποιον ψυχολόγο, αλλά η γνώμη μου είναι ότι δεν τρέχει τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134853 από arxontaw στις 26 Αυγούστου 2015, 12:50μμ

arxontaw

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
dieftharmenos Ειμαι 18 σχεδον και για να τα ειπα αυτα λογικα εχω κανει σεξ ;ρ
nonreligius Κατι τετοιο υποψιαζομαι δηλαδη ισως επειδη δεν νιωθω κατι για την κοπελα ισως για αυτο να μην θελω και τοσο πολυ..δεν ξερω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134854 από nonreligius στις 26 Αυγούστου 2015, 12:52μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Αφού έχεις κάνει τότε δεν είσαι ασεξουαλικός. Αυτό που είπα συμβαίνει μάλλον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login