Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Τρίτη, 23 Απριλίου

Λευκα στιγματα στο πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134919 από Alexandros1993 στις 31 Αυγούστου 2015, 6:18μμ

Alexandros1993

μέλος από: 31/8/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια εδω και λιγο καιρο εχω βγαλει κατι σαν σπυρακια στο πεος μου. Πηγα σε ουρολογο και μου ειπε οτι δεν ειναι καν σπυρακια, ουτε κατι παθολογικο αλλ απλως αδενες που σε καποιους αντρες ειναι πιο εμφανεις αλλα δεν παιρνουν θεραπεια και μπορει καποια στιγμη να φυγουν απο μονα τους. Το θεμα ειναι οτι μου φαινονται πολυ αντιαισθητικα για αυτο και εχω αγχωθει..Ειχε καποιος αλλος παρομοιο προβλημα που στη συνεχεια του εξαφανιστηκε ή καποια συμβουλη γιατι το εχω συνεχεια στο μυαλο μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134922 από nonreligius στις 31 Αυγούστου 2015, 8:58μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Από τη στιγμή που δεν είναι κάτι ιατρικό χαλάρωσε. Για το αντιαισθητικό μην σε νοιάζει. Αν βρεθείς με κοπέλα θα της εξηγήσεις. Δεν υπάρχει περίπτωση να σε απορρίψει καμία για αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134927 από GiannakosBAcK στις 01 Σεπτεμβρίου 2015, 12:19πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Έχω και εγώ το ίδιο προσπάθησα με καθημερινό πλύσιμο με ένα φαρμακευτικό σαμπαουάν αλλά τίποτα αλλά ευτυχώς με το ζόρι φαίνονται είναι μικροσκοπικά έψαχνα και εγώ θεραπεία αλλά δεν βρήκα κάτι το μόνο που έρχεται στο μυαλό ίσως κάτι με λειζερ αλλά θέλει λεφτά.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134928 από PaNoS77 στις 01 Σεπτεμβρίου 2015, 12:32πμ

PaNoS77

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αδερφε μην ανχονεσαι θα αρχησουν να φευγουν σιγα σιγα ειχα και εγω το ιδιο προβλημα και αρχησαν να φευγουν μετα απο καπιο καιρο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login