Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το Linux είναι φιλικό προς τον χρήστη. Δεν είναι φιλικό σ' αυτόν που αγνοεί και στον ηλίθιο.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πως να της βάλω δάχτυλο?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134938 από JustWondering4 στις 01 Σεπτεμβρίου 2015, 5:07μμ

JustWondering4

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας φιλοι του ftou.gr. Τα εχω με την κοπελα μου 7 μηνες ειμαστε και οι δυο 17 χρονων και τωρα εχουν αρχισει να γινονται τα πραγματα στη σχεση μας λιγο πιο πικαντικα.Εχω καταλαβει απο τις κινησεις της οτι θελει να της βαλω δαχτυλο αλλα υπαρχει ενα προβλημα.Στο μερος που ζω εχει αρχισει να κανει κρυο με αποτελεσμα να ντυνομαστε με μακρια παντελονια κτλ. Πως θα μπορεσω να της βαλω δαχτυλο αν αυτη φοραει μακρυ παντελονι και οχι σορτσακια,φουστες φορεματα κτλ?(αυτη ειναι ντροπαλη και αποκλειεται να θελησει να βγαλλει το παντελονι της)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134939 από lenaki19 στις 01 Σεπτεμβρίου 2015, 9:03μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γιαυτη την περιπτωση σου εχω τη λυση... γινεται να της ξεκουμπωσεις το τζιν π.χ και να βαλεις το χερι σου μεσα απο το εσωρουχο της και να κανεις τη δουλεια που θελεις να κανεις... ολα γινονται ακομα κι αν υπαρχουν μικρα εμποδια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134940 από Dieftharmenos στις 01 Σεπτεμβρίου 2015, 9:10μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Σιγα μην της βγαλεις βρε και ολο το παντελονι για να της βαλεις δαχτυλο...οτι σου ειπε το Λενακι.Το χερι σου βεβαια μετα απο λιγη ωρα θα αρχισει να πιανεται γιατι θα πιεζει στο τζιν αλλα οταν αρχισει να νιωσει ανετα κατεβασε το παντελονι της ελαχιστα.Δεν εννοω μεχρι κατω...απλα να δωσεις λιγο ελευθερια στο χερι σου.Επισης μην ξεχνας να τριβεις την κλειτοριδα της.Μην επικεντρωνεσαι μονο στα δαχτυλα.Τελος αν νιωθεις οτι αντεχει βαλε και 2ο και 3ο...και 4ο(ενταξει...δεν υπαρχει περιπτωση να φτασετε εδω απο την πρωτη φορα :D )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134941 από JustWondering4 στις 01 Σεπτεμβρίου 2015, 9:12μμ

JustWondering4

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ...Επισης καμμια ιδεα για να την κανω να βαλλει αυτη το χερι της μεσα στο δικο μου παντελονι(και μετα οτι προκυψει)?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134942 από cool_guy15 στις 01 Σεπτεμβρίου 2015, 9:33μμ

cool_guy15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0
Κοίταξε, δε γίνεται να ικανοποιηθεί μόνο αυτή. Έτσι όπως περιμένει να της βάλεις δάχτυλο, έτσι περιμένεις και συ ο ίδιος να στον παίξει. Όταν τελειώσεις εσύ τη δουλειά σου, ζήτα της να κάνει το ίδιο σε σένα..(όχι να σου βάλει δάχτυλο ). Δεν είναι κάτι κακό..ευχαρίστηση και για τους δύο, όχι μόνο για τον έναν!! Go.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134944 από JustWondering4 στις 02 Σεπτεμβρίου 2015, 1:07πμ

JustWondering4

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(cool_guy15@01 Σεπτεμβρίου 2015)
Κοίταξε, δε γίνεται να ικανοποιηθεί μόνο αυτή. Έτσι όπως περιμένει να της βάλεις δάχτυλο, έτσι περιμένεις και συ ο ίδιος να στον παίξει. Όταν τελειώσεις εσύ τη δουλειά σου, ζήτα της να κάνει το ίδιο σε σένα..(όχι να σου βάλει δάχτυλο ). Δεν είναι κάτι κακό..ευχαρίστηση και για τους δύο, όχι μόνο για τον έναν!! Go.

Πως ακριβως να της ζητησω κατι τετοιο ρε συ? Αυτη με ακουμπαει εκει αλλα μονο πανω απο το παντελονι τιπποτα παραπανω ομως!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134947 από underme8 στις 02 Σεπτεμβρίου 2015, 1:56πμ

underme8

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Μπορείς μεταξύ σοβαρού κι αστείου εκείνη τη στιγμή που σε ακουμπάει να της πεις να βάλει το χέρι της από μέσα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134949 από JustWondering4 στις 02 Σεπτεμβρίου 2015, 1:27μμ

JustWondering4

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(underme8@02 Σεπτεμβρίου 2015)
Μπορείς μεταξύ σοβαρού κι αστείου εκείνη τη στιγμή που σε ακουμπάει να της πεις να βάλει το χέρι της από μέσα.

Αν της το πω ετσι απλα δεν θα το κανει,την ξερω,ειναι πολυ ντροπαλη και "ρομαντικη" για να το κανει αυτο ετσι απλα απο μονη της. Καποιος τροπος για να γινει σιγα-σιγα χωρις να ειναι τοσο επιτειδευμενο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134952 από lenaki19 στις 02 Σεπτεμβρίου 2015, 1:52μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
δε χρειαζεται να της το πεις απλα δειξτο της. κι εγω τοτε ημουν ντροπαλη στις αρχες αλλα το αγορι μου δε μου ειχε πει τιποτα γιατι ηξερε οτι μπορει να να κομπλαρα, οποτε εκινη την ωρα πολυ απλα πηρε σιγα σιγα με τροπο το χερι μου και το εβαλε εξω απο το παντελονι, τοτε πηρα το μυνημα οτι ηθελε να το βαλω κι απο μεσα κα το εκανα. (μπορει να μη το κανει αυτο ακομα η κοπελα σου επειδη μπορει να σκεφτεται αν θελεις, το τι θα σκεφτεις με την κινηση της αυτη κι αλλα τετοια... τρωμε κατι τετοια μικρα κολληματακια μερικες φορες.)παντως ετσι και το κανει μια φορα μετα θα τις περασουν οι ντροπες κα θα το κανει συνεχεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134954 από JustWondering4 στις 02 Σεπτεμβρίου 2015, 2:54μμ

JustWondering4

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lenaki19@02 Σεπτεμβρίου 2015)
δε χρειαζεται να της το πεις απλα δειξτο της. κι εγω τοτε ημουν ντροπαλη στις αρχες αλλα το αγορι μου δε μου ειχε πει τιποτα γιατι ηξερε οτι μπορει να να κομπλαρα, οποτε εκινη την ωρα πολυ απλα πηρε σιγα σιγα με τροπο το χερι μου και το εβαλε εξω απο το παντελονι, τοτε πηρα το μυνημα οτι ηθελε να το βαλω κι απο μεσα κα το εκανα. (μπορει να μη το κανει αυτο ακομα η κοπελα σου επειδη μπορει να σκεφτεται αν θελεις, το τι θα σκεφτεις με την κινηση της αυτη κι αλλα τετοια... τρωμε κατι τετοια μικρα κολληματακια μερικες φορες.)παντως ετσι και το κανει μια φορα μετα θα τις περασουν οι ντροπες κα θα το κανει συνεχεια.

Εχει σχεδον ενα μηνα που κανω αυτο που λες (βαζω το χερι της πανω στο παντελονι μου) και αυτη το εχει εκει "χαιδευοντας" με αλλα μεχρι εκει , δεν κανει κατι παραπανω παρα "παιχνιδι" πανω απο το παντελονι και στη συνεχεια σταματαει. Επομενως? (Εσυ δηλαδη κατευθειαν στην πρωτη σου φορα επιασες το μηνημα και εβαλες το χερι σου μεσα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login