Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Δεν μπορω να αυνανιστω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134958 από Alexandros123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2015, 9:32μμ

Alexandros123

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα!Ειμαι 13 χρονων και εχω ενα προβλημα...Το πεος μου ειναι στη στυση 7.5 εκ (το ξερω ειναι μικρη) και οταν την παιζω το πετσακι δεν κατεβαινει μεχρι κατω κατω και δυσκολευομαι να το κατευασω εστω και λιγο κατω απο τη βαλανο,Και τωρα στο ψητο...Απο τα 11 μου προσπαθω να αυνανιστω (δηλαδη να κανω εκσπερματωση) αλλα οσο και να προσπαθω δεν τα καταφερνω ... θελω να μου πειτε αμμα εχω καποιο μεγαλο προβλημα ή απλα ειναι καθηστερηση της εφηβειας.Ολοι οι φιλοι μου την εχουν ποιο μεγαλη και τις εχω δει οποτε δεν μου λενε ψεματα.επισηςντρεπομαι πολυ να το πω στους γονεις μου. Παρακαλω απαντηστε οσο πιο γρηγορα γινεται.Θελω και εγωνα νιωσω αυτη την ηδονη
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134959 από nonreligius στις 02 Σεπτεμβρίου 2015, 10:05μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και εγώ προσπάθησα πρώτη φορά στην α γυμνασίου, αλλά δεν εκσπερμάτιζα με τίποτα (ήμουν και εγώ 13). Όταν πήγα στη β γυμνασίου, μετά από 2 περίππου μήνες που είχε ανοίξει το σχολείο τα κατάφερα πρώτη φορά. Με αυτό θέλω να σου πω ότι δεν πρέπει να το ζορίζεις το θέμα, θα έρθει μόνο του. Σταμάτα να αυνανίζεσαι αφού δεν εκσπερματίζεις, αν θες βλέπε και κανένα βίντεο και όταν έρθει η ώρα και ερεθιστείς θα εκσπερματίσεις (όχι απαραίτητα με την πρώτη φορά που θα ερεθιστείς, μην σε αγχώσει καθόλου αυτό).
Για το μέγεθος τώρα, παρόλο που δεν ρώτησες πάνω σε αυτό πιστεύω ότι είναι καλό για την ηλικία σου. Σίγουρα άλλοι έχουν πιο μεγάλο πέος αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα. Ο μέσος όρος είναι γύρω στα 11-12 και μεγαλώνει μέχρι τα 21-22. Έχεις μέλλον ακόμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134974 από Alexandros123 στις 04 Σεπτεμβρίου 2015, 2:03πμ

Alexandros123

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ευχαριστω παρα πολυ ... τωρα ανακουφιστικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134976 από Alexandros123 στις 04 Σεπτεμβρίου 2015, 3:50πμ

Alexandros123

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Απλα θα ηθελα να ξερω ποτε θα αρχισσει να μου μεγαλωνει επειδη δεν αντεχω αλλο να ειμε ο μονος απο την παρεα που ντρεπεται να την παιξει με τους αλλους επειδη του ειναι μικρη...Επησις μηπως ειναι το μεγεθος που δεν με αφηνει να αυνανιστω????

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134977 από nonreligius στις 04 Σεπτεμβρίου 2015, 8:58πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Για το πρώτο δεν ξέρω και για το δεύτερο αποκλείεται. Έχω ακούσει από ειδικό ότι υπάρχει παθολογικό πρόβλημα μόνο αν το πέος είναι μικρότερο από 5 εκατοστά σε στύση.
Χαλάρωσε και αν ντρέπεσαι απλά δεν αυνανίζεσαι ομαδικά. Στην τελική ο αυνανισμός είναι μία στιγμή προσωπική και γίνεται αποκλειστικά για τον εαυτό σου. Δεν χρειάζεται να γίνει ομαδικά για να το ευχαριστηθείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login