Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Λέω όχι στο τσιγάρο αλλά δεν ακούει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

θέλω να αυτοσο αλλά φοβαμε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134964 από Nkolis στις 03 Σεπτεμβρίου 2015, 10:13πμ

Nkolis

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έιμαι 16 και θέλω να παω με κοπέλα αλλά ρε παιδιά έιναι μικρότερη και δεν ξέρω πως θα μάθω αν θέλει και αυτη
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #134965 από Pika στις 03 Σεπτεμβρίου 2015, 11:08πμ

Pika

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γιατι δεν κανετε μια συζητηση? Ειναι ο καλυτερος τροπος για να μαθεις τι της αρεσει και τι θελει ν κανει μαζι σου... εξαλλου τα περισσοτερα κοριτσια στις μερες μας δε παρεξηγουν τετοιου ειδους συζητησεις. Απλα να εισαι οσο πιο ευγενικος γινεται, να το πας αργα αργα το θεμα και πλαγιως πλαγιως να μαθεις αυτο που σε καιει! Αυτο αν εχετε οικειοτητα κ γνωριζεστε καλα..... αν οχι ειναι λιγο πιο δυσκολα τα πραγματα... αλλα τπτ το ακατορθωτο! Η συζητηση βοηθαει κ εκεινη θα το εκτιμησει πιστευω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134966 από Nkolis στις 03 Σεπτεμβρίου 2015, 11:15πμ

Nkolis

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ρε φιλε αυτη ειναι ετοιμη και το ξερω εγω δεν ξερω πως να κανω το πρωτο βημα χωρις να φανω λιγουρης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134967 από Pika στις 03 Σεπτεμβρίου 2015, 11:56πμ

Pika

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Λοιπον.. αν ειναι ετοιμη και το ξερεις κιολας κανονισε να κανετε κτ απλο, μια φαση δλδ, να ειστε καπου ησυχα μονοι σας και πανω στη φαση εσυ σιγα σιγα θα το προχωρας κ παρακατω. Αν δεις πως ανταποκρινεται χωρις προβλημα συνεχισε κ ακομα παρακατω....... Αν ομως τη δεις να κολλαει λιγο κ να μην ειναι σιγουρη ακομα αστο για λιγο κ ξαναδοκιμασε αργοτερα. Αν ειναι ετοιμη οπως λες μαλλον θα θελει κ εκεινη ν το προχωρησετε, οποτε ολα οκ. Απλα πρεπει να κανεις εσυ κινηση για παρακατω, χωρις να ειναι αποτομη ομως. Σιγα σιγα.. θα δεις κ τις αντιδρασεις της. Σε εμενα επιασε παντως αυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134968 από Pika στις 03 Σεπτεμβρίου 2015, 12:16μμ

Pika

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Α! Επισης μια συμβουλη που ελπιζω ν φανει χρησιμη: Για να προχωρησεις παρακατω χωρις να φανεις λιγουρης εκεινη τη στιγμη, να εισαι σιγουρος οτι την εχεις ερεθισει αρκετα και το θελει. Αν εχει ερεθιστει πολυ θ θελει 100% να το πατε παρακατω και δε θα φανει οτι εσυ την παρακινησες χωρις την συγκαταθεση της..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login