Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διάβασα τόσα για τους κινδύνους του ποτού και του τσιγάρου, που αποφάσισα να κόψω το διάβασμα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Βοηθειαα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134985 από Giorgosper στις 05 Σεπτεμβρίου 2015, 2:21πμ

Giorgosper

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα και απο εμενα, πρωτη φορα γραφω εδω περα αν και παρακολουθω καιρο το φορουμ.Λοιπον ας τα παρω απο την αρχη,ειμαι με μια κοπελα εδω και 2 μηνες κοντα και εχουμε ερθει αρκετα κοντα...οχι σωματικα βεβαια αλλα καταλαβενετε τι λεω. Αν και η ιδια ειναι υπερβολικα ντροπαλη αυτο ισχυει δυστυχως και για εμενα...Θα ηθελα καπως να το προχωρησουμε το θεμα αλλα δεν ξερω αν θελει και αυτη...Η κοπελα ειναι σιγουρα παρθενα και δεν εχει πολλες εμπειριες αρα δεν ξερω και εγω πως να κινηθω...Ακομα και προκαταρκτυκα να καναμε καλα θα ηταν γιατι πραγματικα νιωθω κατι για αυτη και θελω να της τ δειξω κιολας...Εχετε κατι να μου προτεινετε πως να κινηθω; Σιγουρα η συζητηση μαζι της θα ηταν το καλυτερο πραγμα που θα μπορουσα να κανω απλα οπως ειναι αυτη ντροπαλη και δεν ξερω πως θα το παρει ετσι ειμαι και εγω...


Ευχαριστω για τον χρονο σας!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134988 από underme8 στις 05 Σεπτεμβρίου 2015, 11:31πμ

underme8

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,
γνώμη μου είναι πως αν δεν εκφράσεις τα συναισθήματά σου δεν υπάρχουν "πλάγιοι τρόποι",το θέμα της ντροπαλότητας δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα απλά όταν πας να της μιλήσεις μην σκέφτεσαι τίποτα άλλο εκτός από αυτό που θες να πεις.

Τώρα αν δεν μιλάτε σχεδόν ποτέ,ξεκινήστε και μετά από λίγο καιρό κάνε αυτό που έγραψα πιο πάνω.

Αλλά γενικότερα αν δεν πεις αυτό που θες,δεν θα γίνει και αυτό που θες.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134989 από cool_guy15 στις 05 Σεπτεμβρίου 2015, 12:01μμ

cool_guy15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν, καλωσήρθες πρώτα απ'όλα, ας μπούμε στο ψητό=> Μιας και είστε και οι δύο ντροπαλοί, ως το παλικάρι, θεωρητικά εσύ πρέπει να κάνεις την πρώτη κίνηση. Άλλωστε, αφού το ξέρεις ότι της αρέσεις, δε νομίζω ότι έχεις να φοβηθείς τίποτα. Επίσης, αν δεν το κάνεις, θα το σκέφτεσαι όλη μέρα και θα κατηγορείς τον εαυτό σου γι'αυτό. Τέλος, σκέψου τι έπεται. Δηλαδή, σκέψου πως θα είστε όταν τα φτιάξετε και ότι δε θα είσαι μόνος και έρημος, σαν καλαμιά στον κάμπο. Αποτελεί ισχυρό κίνητρο για να ξεστραβωθείς και να πα να της τα ζητήσεις. Last but not least, μην ακόμα δεν τα φτιάξετε πάτε για προκαταρκτικά. Περάστε λίγο χρόνο μαζί, γνωριστείτε καλά και όταν είστε και οι δύο έτοιμοι προχωράτε. Αυτά από μένα! Καλή τύχη και όλα καλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login