Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μέρα στη ζωή μου έχει το ίδιο πράμα: Ποικιλία. Θέλω κάτι διαφορετικό.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134990 από catherine01 στις 05 Σεπτεμβρίου 2015, 3:19μμ

catherine01

μέλος από: 5/9/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας.ειμαι καινουρια εδω και εχω ενα σοβαρο προβλημα. Ειμαι δεκατεσσερα και αρχισα να αυνανιζομαι. Με τα δαχτυλα απλως δεν εφτανα σε οργασμο για αυτο δοκιμασα το τηλεφωνο του ντουζ και μια ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. Εδω συμβαινει το αντιθετο. Ερχομαι σε οργασμο απο τα πρωτα λεπτα αλλα πλεον εχω βαρεθει και θελω κατι καινουριο. Δεν μπορω να αγορασω κατι online καταλαβαινετε ειμαι 14 αλλα κατι σπιτικο θα με βοηθουσε. Μονο σοβαρες προτασεις σας παρακαλω.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134991 από cool_guy15 στις 05 Σεπτεμβρίου 2015, 3:56μμ

cool_guy15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χαίρετε και καλωσήρθες στο φόρουμ! Να σου πω κατ'αρχάς ότι κάνεις μεγάλη μ***** που χρησιμοποιείς αυτά τα αντικείμενα διότι 1)Είναι τίγκα στα μικρόβια και θα πάθεις καμια μόλυνση 2)Και τα δυο τα χρησιμοποιείτε και συ και η οικογένειά σου σε καθημερινή βάση και δεν είναι ωραίο για τον άλλον να χρησιμοποιεί εν αγνοία του κάτι το οποίο εσύ έβαλες εκεί. Το σωστό, είναι να βρεις κάτι εύχρηστο (π.χ. έναν μαρκαδόρο), το οποίο θα έχεις ΜΟΝΟ γι'αυτό τον σκοπό, δεν θα το χρησιμοποιεί ΚΑΝΕΝΑΣ άλλος και θα μπορείς έυκολα και γρήγορα να το ξεπλένεις με σαπούνι και νερό πρίν και μετά τη χρήση, έτσι ώστε να φύγουν τα μικρόβια και να είναι καθαρό. Είναι σημαντικό να το χρησιμοποιείς μόνο εσύ και να το χεις καθαρό για λόγους υγιεινής και αισθητικής. Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135256 από vaggos1 στις 13 Οκτωβρίου 2015, 2:31μμ

vaggos1

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
σωστος ο απο πανω, επισης μπορεις να δοκιμασεις να βαλεις περισσοτερα δαχτυλα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135258 από panos871 στις 13 Οκτωβρίου 2015, 3:59μμ

panos871

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
μαγκες και οι δυο...αλλα εισαι 14 και χρησημοποιησες το τηλ. του ντουζ? με κανεις πλακα.....ειναι πολυ επικυνδυνο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login