Στείλε λεφτά στο ftou.gr
111.111.111 x 111.111.111 = 12.345.678.987.654.321
Σάββατο, 20 Απριλίου

Φασωμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135015 από Vasiape7 στις 09 Σεπτεμβρίου 2015, 1:26πμ

Vasiape7

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας ... με τους φίλους μου πήγαμε σε μια παλια οικοδομή... Έτυχε να μείνω μονη μου με ενα παιδι... Ήρθε και με φίλησε με λιγα λογια φασωθηκαμε... Μετα την επόμενη μερα ξαναπηγαμε εκει με την παρέα και το ξανα κάναμε..την ωρα που φασωθηκαμε του έπιασα το επίμαχο σημείο... Ειχε γινει πλ σκληρό δεν ειδε τύχει να πιάσω κτ τέτοιο και οπως καταλαβαίνετε ηταν περίεργο.... Επισης καθως με φιλαγε έβαλε γλώσσα... Στην αρχη ηταν αηδία αλλα μετα ηταν ωραίο... Για να μην πολυλογώ... Θλ να του κάνω κατι για να ανάψει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135021 από cool_guy15 στις 09 Σεπτεμβρίου 2015, 10:55πμ

cool_guy15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0
Καλα με συγχωρεις, ηταν η πρωτη φορα που εδωσες γλωσσοφιλο και του την επιασες; Σαν πολυ δε βιαστηκες λεω γω; Επειδη αυτος μπορει να περιμενει τωρα να γινουν κι αλλα πολλα..δε ξερω τι θες εσυ μονο. Τεσπα, μιας και ζητησες συμβουλη θα στη δωσω..Οπως λογικα θα ξαναπατε στην οικοδομη, ας κατσει αυτος κατω, εσυ κατσε πανω του και φιλα τον, θα νιωσεις αν αναψε ξερεις πως. Παντως να σου πω επισης πως αν δεν θες να προχωρησεις τοσο γρηγορ, μη το κανεις μονο για να το κανεις! Καλη τυχη φιλη μου !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login