Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η φλασιά έκαψε φλάντζες.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Ειμαι εγκυος??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135031 από viconi στις 10 Σεπτεμβρίου 2015, 12:10πμ

viconi

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας, ειμαι 15 χρονων και θελω την βοηθεια σας, σας ικετευω. Στις 22/8 με το αγορι μου πηγαμε για μπανιο στην θαλασσα, ενω ημασταν μεσα αποφασισαμε να μπει μεσα μου πολυ λιγο, σκουπισε το πραγμα του μπηκε και βγηκε, τιποτε αλλο (ενω ημασταν μεσα στην θαλασσα), δεν σκεφτηκα ομως οτι στις 24/8 ηταν η γονιμη μερα μου. Τελως παντων, το προηγουμενο σκ (4-6/9) ημουν σε αθλια ψυχολογικη κατασταση, ειχα πολυ αγχος και εκλεγα συνεχεια για κατι που ειχε γινει. Η περιοδος μου ηταν να ερθει τουλαχιστον την δευτερα (7/9) αλλα δεν ηρθε και δεν ξερω τι φταιει, ειμαι ακομα αγχωμενη για το γεγονος οτι μπορει να εμαι εγκυος. Σε παρακαλω βοηθα με. Ηθελα να σου πω οτι (αν και λιγο ασχετο) η πρηγουμενη περιοδος μου μου ηρθε δυο μερες πιο πριν απο το κανονικο και την 6η μερα μπηκα στην θαλασσα. Εχω πριξιμο στην κοιλια, δυσκοιλιοτητα (παντα ειχα), ποναει η μεση μου, εβγαλα ακετα σπιρακια στο προσωπο, ειναι λιγο πρισμενο το στηθος μου και μερικες φορες ποναει η κοιλια μου (γενικα). Απαντηστε οσο το δυνατον πιο γρηγορα σας παρακαλω πολυ, ειμαι απελπισμενη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135036 από nonreligius στις 10 Σεπτεμβρίου 2015, 8:42πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Όλα που περιγράφεις είναι συμπτώματα άγχους (απ'όσα ξέρω). Χαλάρωσε, πάρε ένα τεστ εγκυμοσύνης να σου φύγει το άγχος (πιστεύω ότι δεν είσαι, αφού με το νερό οποιαδήποτε σταγόνα σπέρματος θα έφευγε) και μην το σκέφτεσαι. Και το σημαντικότερο, ποτέ σεξ χωρίς προφυλακτικό. Μα για ποιο λόγο τώρα να κάνατε κάτι τέτοιο, αφού ούτε το απολαύσατε και τώρα είσαι όπως είσαι (ψυχολογικά); Προσοχή...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135046 από GiannakosBAcK στις 12 Σεπτεμβρίου 2015, 3:43πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
σε περίπτωση που δεν γνωρίζεις η θάλασσα καθυστερεί την αδιαθεσία
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135050 από nonreligius στις 12 Σεπτεμβρίου 2015, 2:13μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Ισχύει κάτι τέτοιο;
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #135053 από giota622 στις 12 Σεπτεμβρίου 2015, 3:42μμ

giota622

μέλος από: 26/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν νομίζω να είσαι ! εχω και εγώ τα ίδια συμπτώματα και περιμένω περίοδο! οποτε είναι όλα συμπτώματα περιοδου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login