Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να κοιμάσαι στο τιμόνι είναι η πιο σίγουρη μέθοδος για να μην γεράσεις ποτέ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μεγεθος πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135058 από Kostas G7 στις 13 Σεπτεμβρίου 2015, 5:11μμ

Kostas G7

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τον χειμωνα γινομαι 15 και το πεος μου ειναι 16εκ.Πιστευω οτι δν μπορει να ικανοποιησει μια κοπελα.Ειχα 2 ευκαιριες για σεξ αλλα διστασα γιατι νομιζω οτι ειναι μικρο.Εσεις τι πιστευετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #135060 από shooter_girl στις 14 Σεπτεμβρίου 2015, 1:52μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η γυναίκα ικανοποιείται και με 8 εκατοστά. Αλλιώς δεν θα έβαζε δάχτυλο. Όλα στο μυαλό σου είναι. Έχασες και 2 ευκαιρίες γιατί έχεις κολλήσει με μία μαλακία. Ίσα ίσα το μέγεθος είναι ικανοποητικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135061 από lenaki19 στις 15 Σεπτεμβρίου 2015, 1:34πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
Μια χαρα ειναι το πουλακι σου παιδι μου. Ξερεις ποσοι θα ηθελαν να το ειχαν? Μια χαρα ικανοποιει καποια κοπελα μη σου πω οτι την υπερικανοποιει!! Δεν ειναι μονο το μεγεθος αν θες να ξερεις... ειναι και η τεχνικη. παντως χαλαρωσε και μη χανεις ευκαιριες μονο και μονο για ενα κολλημα που εχεις στο κεφαλι σου. Και μη ξεχνας οτι ακομα εισαι μικρος, εχεις ακομα χρονια για να αναπτυχθεις κι εσυ και αυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135062 από teoddim στις 15 Σεπτεμβρίου 2015, 4:26μμ

teoddim

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας είμαι 17 χρονών έχω πέος στα 15 εκατοστά !!! θέλω βοήθεια !!! 1.ερωτηση θα μεγαλώσει κιαλο ????
2. επειδή είμαι γεματούλης γηρο από την περιοχή του πέους έχω 2 εκατοστά στρώμα από λίπος και επειδή κάνω δίαιτα και γυμναστική αν χαθεί αυτό το λίπος θα έχω πέος 17 εκατοστά !!! επίσης θα πέσουν οι γυναίκειες ορμόνες πού έχουν όλοι όσοι είναι γεματούληδες γιατί αλώστε υπάρχει η γυναικομαστία στους γεματούληδες η μεγάλη λεκάνη και η λεπτή φωνή και οι λίγες τρίχες!!! αν αδυνατίσω έκτος απο το τοι θα επανέλθουν σε φυσιολογικά επίπεδα οι αντρικές μου ορμόνες άλλα θα ανέβει η τεστοστερόνη οπότε υπάρχει περίπτωση να μεγαλώσει κιάλι το πέος μου?? λέτε ότι πρέπει να ανησυχώ γιατί έχω φίλους πού κάνουν γυμναστική και από την τεστοστερόνη πού εκκρίνετε φυσιολογικά μεγαλώνει το πέος τους !!! το μεγάλο πέος από ένα σημείο και μετά νομίζω ότι δεν είναι και κάλο διότι πονάνε οι γυναίκες οπότε δεν το ευχαριστιούνται !!! όσες γυναίκες το βλέπουν αυτό απαντήστε παρακαλώ!!! και κάτι ακόμα !!! φυσιολογικέ στην ηλικία μου συνεχίζει να μεγαλώνει το πέος???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login