Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι ένας αυτόματος τηλεφωνητής. Ο ιδιοκτήτης μου δεν είναι εδώ, αλλά είμαι ανοικτός σε κάθε πρόταση.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

το πεος μου σημαντικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135063 από teoddim στις 15 Σεπτεμβρίου 2015, 5:21μμ

teoddim

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας είμαι 17 χρονών έχω πέος στα 15 εκατοστά !!! θέλω βοήθεια !!! 1.ερωτηση θα μεγαλώσει κιαλο ????
2. επειδή είμαι γεματούλης γηρο από την περιοχή του πέους έχω 2 εκατοστά στρώμα από λίπος και επειδή κάνω δίαιτα και γυμναστική αν χαθεί αυτό το λίπος θα έχω πέος 17 εκατοστά !!! επίσης θα πέσουν οι γυναίκειες ορμόνες πού έχουν όλοι όσοι είναι γεματούληδες γιατί αλώστε υπάρχει η γυναικομαστία στους γεματούληδες η μεγάλη λεκάνη και η λεπτή φωνή και οι λίγες τρίχες!!! αν αδυνατίσω έκτος απο το τοι θα επανέλθουν σε φυσιολογικά επίπεδα οι αντρικές μου ορμόνες άλλα θα ανέβει η τεστοστερόνη οπότε υπάρχει περίπτωση να μεγαλώσει κιάλι το πέος μου?? λέτε ότι πρέπει να ανησυχώ γιατί έχω φίλους πού κάνουν γυμναστική και από την τεστοστερόνη πού εκκρίνετε φυσιολογικά μεγαλώνει το πέος τους !!! το μεγάλο πέος από ένα σημείο και μετά νομίζω ότι δεν είναι και κάλο διότι πονάνε οι γυναίκες οπότε δεν το ευχαριστιούνται !!! όσες γυναίκες το βλέπουν αυτό απαντήστε παρακαλώ!!! και κάτι ακόμα !!! φυσιολογικέ στην ηλικία μου συνεχίζει να μεγαλώνει το πέος??? παρακαλω απαντηστε με κεει !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #135134 από Desdemona στις 01 Οκτωβρίου 2015, 10:33μμ

Desdemona

μέλος από: 30/9/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

απ όσο ξέρω το πεος μεγαλώνει μέχρι την ενηλικίωση πάνω κάτω...
Για το αν θα μεγαλώσει οταν αδυνατίσεις εξαρτάται πως το μέτρησες τώρα..
Δεν έχει βάση αυτο που λες με το λίπος..ακόμη κ με λίπος μπορείς να το μετρήσεις μια χαρά απο την βάση του κ να δεις πόσο είναι πραγματικά είτε είσαι πιο αδύνατος είτε πιο γεμάτος.
Μια χαρά νορμάλ είναι το πέος σου μην αγχώνεσαι .

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login