Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τράπεζα είναι το ίδρυμα που σου δανείζει λεφτά αν μπορείς ν' αποδείξεις ότι δε σου χρειάζονται.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Θελει να του μιλαω βρωμικα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135118 από lenaki19 στις 01 Οκτωβρίου 2015, 1:58πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
Παιδια θελω τη βοηθεια σας αν γινετε... Μιλουσαμε με το αγορι μου και μετα απο τοσο καιρο μου εβγαλε στη φορα οτι θα τον εφτιαχνε αν του μιλουσα βρωμικα για να φτιαχτει, εγω ομως δε ξερω τι να του πω και δε μου βγαινει. Αγορια οσοι φτιαχνεστε με κατι τετοια δωστε μου τα φωτα σας, οπως επισης και κοριτσια που το κανουν αυτο. Θα με βοηθησεται πολυ αμα μου πειτε...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #135129 από Desdemona στις 01 Οκτωβρίου 2015, 6:11μμ

Desdemona

μέλος από: 30/9/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γεια σου!
στην αρχή μπορεί να μην σου βγαίνει αλλα πιστευω στην πορεία θα σου αρέσει..!
Λογικά δεν σου βγαίνει γιατι ντρέπεσαι..
κατα την διάρκεια του σεξ μπορείς να του περιγράφεις τι σου κάνει εκεινη την ώρα επίσης να του λες εσύ τι θέλεις να σου κάνει, τι θέλεις να του κάνεις.. όλα ωμά...
επισης κλάσικ εκφράσεις όπως θέλω να με σκιζεις ασταματητα/ πιο δυνατα/ πιο γρήγορα .. θέλω να χώσεις τον τεράστειο πούτσο σου βαθιά στο στόμα μου / στο μου@@@κι μου.. δεν χορταίνω το σκληρό κα@@λι σου .. κτλ κτλ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135132 από lenaki19 στις 01 Οκτωβρίου 2015, 8:29μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
σ'ευχαριστω πολυυυυ!! οποιος αλλος θελει να προσθεσει κατι και για δευτερη γνωμη θα το εκτιμησω παρα πολυ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135271 από μακαρονια με κι στις 15 Οκτωβρίου 2015, 11:07μμ

μακαρονια με κι

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
το εχω και εγω αυτο το θεμα και ντρεπομουν πολυ πλεον θεωρω πως το βρηκα του λεω ποσο υγρη ειμαι και οτι θελω να γαμαει μονο εμενα το αναβει πολυ επισης μπορεις να του πεις εσυ που θελεις να τελειωσει!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135277 από tasos15 στις 16 Οκτωβρίου 2015, 6:09μμ

tasos15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
στην αρχή όλες δεν μπορούν άλλα μετά το συνηθίζουν και το λένε. όταν κάνετε σεξ μπορείς να του λες:   σκίσε μου το μ@@νι/χώσε τον μεγάλο πούτσο σου στο στόμα μου. αυτά πρωτινό και εγώ. ελπίζω να βοήθησα     
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135278 από lenaki19 στις 16 Οκτωβρίου 2015, 11:10μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω πολυ παιδια!! ολα οσα μου λετε ειναι μια χαρα, το θεμα ειναι θα τα καταφερω?? προσφατα μου εβγαλε κι αλλο στη φορα. Μου ειπε οτι καλο θα ηταν οχι μονο να του μιλαω βρωμικα κατα τη διαρκεια του σεξ αλλα και πριν αρχισει το παιχνιδι. αλλα δεν ειναι λιγο παραλογο να μιλαμε στο χαλαρο κι εγω να του πεταξω ετσι στο ξεκαρφωτο κατι τετοιο για να αρχισει το παιχνιδι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135281 από nonreligius στις 17 Οκτωβρίου 2015, 5:54μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lenaki19@16 Οκτωβρίου 2015)
σας ευχαριστω πολυ παιδια!! ολα οσα μου λετε ειναι μια χαρα, το θεμα ειναι θα τα καταφερω?? προσφατα μου εβγαλε κι αλλο στη φορα. Μου ειπε οτι καλο θα ηταν οχι μονο να του μιλαω βρωμικα κατα τη διαρκεια του σεξ αλλα και πριν αρχισει το παιχνιδι. αλλα δεν ειναι λιγο παραλογο να μιλαμε στο χαλαρο κι εγω να του πεταξω ετσι στο ξεκαρφωτο κατι τετοιο για να αρχισει το παιχνιδι?


Αν δεν αισθάνεσαι άνετα πολύ απλά δεν θα το κάνεις. Ξεκίνα σιγά σιγά αν είναι και μετά βλέπεις αν σου αρέσει. Τώρα για το πριν από το παιχνίδι ναι, είναι ξεκάρφωτο. Όμως αυτά είναι γούστα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135282 από lenaki19 στις 17 Οκτωβρίου 2015, 9:40μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
ε ναι ετσι στο ξεκαρφωτο τι να πεις στον αλλον...με εχει προβληματισει πολυ μπορω να πω. παντως σ'ευχαριστω πολυ κι εσενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135294 από Dieftharmenos στις 18 Οκτωβρίου 2015, 8:04μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Την πρωτη φορα που αρχισε να μου μιλαει βρωμικα η κοπελα μου εγω πεθανα στα γελια.Μπορει να σου συμβει αλλα μην το βαζεις κατω.Αρχισε να τα λες αυτα οταν εχεις αναψει για τα καλα αλλιως δεν ειναι το ιδιο.Πρεπει να σε βλεπει οτι εισαι αναμμενη.

Οταν εννοει πριν το σεξ εννοει να μιλας λιγο βρωμικα και γενικως.Αντι να λες "σεξ" λεγε "να με γαμας" κλπ...εγω προσωπικα αναβω κατευθειαν οταν μου μιλαει ετσι η κοπελα μου.Στην αρχη θα ντρεπεσαι αλλα μετα θα το συνηθισεις.Δεν ειναι και τιποτα...για αυτον τον κανεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135297 από lenaki19 στις 18 Οκτωβρίου 2015, 9:29μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
dieftharmene σ'ευχαριστω πολυ κι εσενα. παντως καναμε μια δοκιμη μεσω μυνηματων επειδη εφυγε για λιγες μερες και μεσω μυνηματων μου βγαινει να του πω οτιδηποτε... το απο κοντα δε μου βγαινει και τοσο. θα το προσπαθησω παντως γιατι καταβαθος θελω να το κανω γιαυτον. ειναι που φοβαμαι μη βαλει τα γελια οπως εκανες εσυ στην αρχη γιατι εκεινη τη στιγμη θα νιωσω οτι απετυχα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login