Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε μισώ τους εχθρούς μου γιατί εγώ τους έφτιαξα.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Είναι μεγάλη καφρίλα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135360 από nonreligius στις 26 Οκτωβρίου 2015, 5:09μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Φίλοι μου γεια σας και πάλι. Τις τελευταίες 3 βδομάδες παίζει κάτι με μία κοπέλα που γνώρισα μέσω facebook, με την οποία μάλλον θα συναντηθούμε σύντομα. Το Σάββατο βγήκα με κάτι παιδιά από τη σχολή και ήταν μία άλλη κοπέλα, η οποία μέθυσε περισσότερο από όλους μας και ανταλλάξαμε πολλά "χάδια". Η συγκεκριμένη αφού μέθυσε είπε πολλά που δεν θα έλεγε αν ήταν νηφάλια και κατάλαβα ότι είναι φευγάτη, ότι ψήνεται μόνο για σεξ και ότι είναι πολύ εύκολη. Εγώ ψήνομαι για καμιά φάση ή και σεξ αν προκύψει, όχι πάνω από 1-2 φορές διότι η άλλη μου αρέσει περισσότερο και θέλω σχέση, όχι μόνο σεξ. Λέτε ότι είναι μεγάλη καφρίλα αν το κάνω; Εγώ σκέφτομαι ότι από τη στιγμή που με την πρώτη δεν έχουμε ούτε καν συναντηθεί (ξέρει όμως ότι μου αρέσει) δεν τρέχει, στην τελική δεν θα κάνω κάτι και με τις 2 ταυτόχρονα... Εσείς τι λέτε;
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #135361 από Dieftharmenos στις 26 Οκτωβρίου 2015, 5:45μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ορμα βρε...τι καθεσαι.Προσεχε ομως μην την ερωτευτεις και μετα εχεις ντραβαλα.Τον ευατο μου θα τον φοβομουν για παραδειγμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135362 από nonreligius στις 26 Οκτωβρίου 2015, 5:47μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Δεν θα την ερωτευτώ, δεν είναι καν ο τύπος μου. Ευχαριστώ για την απάντηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135537 από cronos10 στις 16 Νοεμβρίου 2015, 3:52πμ

cronos10

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Μεγαλε επειδη εχω σχεση και ξερω πως ειναι τα πραγματα αν δεν το εχεις κανει ακομα μην το κανεις καποια στιγμη θα σε πιασουν οι μαλακιες σου και οι στεναχωριες σου επειδη ηθελε να μαθει με ποιες εχεις παει και δεν της ειπες την πιο σημαντικη, θα της πεις οτι λιγο πριν συναντηθειτε ενω της ειχες πει οτι την γουσταρεις πηδαγες μια αλλη και θα σε χωρισει και μετα θα καθεσαι να κλαις γιατι για μια πουτανα χαλασες την σχεση σου.. θα σου περασει σε 2 βδομαδες αλλα θα το μετανιωσεις! Ελπιζω να το δεις και να το σκεφτεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login