Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Είτε παίδες Ελλήνων είτε παίδες Βαρβάρων. Ένα από τα δύο.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Αυνανισμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135436 από batraxaki στις 06 Νοεμβρίου 2015, 3:47μμ

batraxaki

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι ενα κοριτσι 13 χρονων και ανακαλυψα τον αυνανισμο πριν κανα χρονο.Στην αρχη δεν ειχα δωσει και πολυ σημασια ομωσ μια μερα που εβλεπα μια αρκετα προστυχη ταινια καποια στιγμη αρχισα να νιωθω πολυ περιεργα, ημουν ηδη υγρη και αρχισα σιγα σιγα να τριβω το στηθος και την κλειτοριδα μου μετα απο λιγο ειχα ερεθιστει τοσο πολυ που σταματησα γιατι δεν αντεχα , την επομενη φορα αντεξα για λιγο παραπανω , την τριτη φορα δεν σταματησα καθολου ετρεμα σχεδον, ειχα μουδιασει παντου ,δυσκολευομουν να παρω ανασα και καποια στιγμη δακρυσα, ηταν πολυ ωραιο συναισθημα . Απο τοτε αυνανιζομαι αρκετα συχνα περιπου μια φορα ανα δυο μερες. Πριν λιγο καιρο ανακαλυψα πως και η κολλητη μου αυνανιζεται .Θελω να μοιραστω μαζι της τα συναισθηματα μου ομως νομιζω πως θα ακουστουν πολυ περιεργα και αυτη δεν θελει να το συζηταει και πολυ. Συνγνωμη που σας ζαλισα απλα ηθελα να το μοιραστω με καποιον και εχω τις εξησ αποριες:
α) Ήταν οργασμος αυτο που μου συνεβη την τριτη φορα;
β)Τι πρεπει να πω και να κανω με την κολλητη μου;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #136418 από Dibdiaa στις 24 Φεβρουαρίου 2016, 4:09μμ

Dibdiaa

Εικονίδιο
μέλος από: 24/2/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

A) nai
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136487 από dkwow στις 03 Μαρτίου 2016, 10:32μμ

dkwow

μέλος από: 3/2/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Α)Ναι οργασμός ήταν!
Β)Αν είναι κολλητή σου δε νομίζω οτι υπάρχει πρόβλημα να το αναφέρεις και να το συζητήσετε!Το πως βιώνει ο καθένας τον οργασμό είναι κάτι προσωπικό και αν θελήσει να το μοιραστεί με κάποιον/α φίλο/η του/της είναι κάτι που δείχνει εμπιστοσύνη και δε νομίζω οτι σηκώνει παρεξηγήσεις!
Με εκτίμηση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137329 από Marilou_LM στις 02 Ιουλίου 2016, 3:01πμ

Marilou_LM

μέλος από: 26/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Οχι δεν ηταν..απλα αυτοικανοποιησες τν εαυτο σου..ειναι διαφορετικο =) ..οσο για τν κολλητη σου..προσπαθησε να το συζητησεις αλλα διακριτικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login