Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou - η φράση που χρησιμοποιείς μια ζωή. Πιτσιρίκι στο κρυφτό, ενήλικος στο συνάνθρωπο, γέρος στο πεζοδρόμιο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

προσπερματικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135477 από Athinatta στις 12 Νοεμβρίου 2015, 5:56μμ

Athinatta

μέλος από: 3/4/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Λοιπον γεια σας ειμαι 17 χρονων κ στις 17\10 μ ηρθε περιοδος που μ κραταει 4 μερες
στις 27\10 ηρθα σε επαφη με το αγορι μ
1ο το προφυλακτικο ουτε σπασμενο ουτε βγηκε ουτε τπτ
2ο οταν το βγαλε το προφυλακτικο ηταν υγρο :ο (ειπε οτι ειχε λερωμενα τα χερια τ:ρ)
3ο δεν τελειωσε μεσα μ (καναμε προκαταρκτικα,μ κανε στοματικο εβαλε το προφυλακτικο καναμε σεξ :ρ μετα το βγαλε καναμε 69 κ εξπερματωσε μετα )
4ο τωρα ειμαι στην 26η μερα τ κυκλου μ
εχω σταθερο κυκλο καθε 29 μερες
5ο απο τις 2\11 ειχα πονους στην κοιλια κ τωρα απο τις 8-9\11 εχω πονους κοιλια μεση,κ διαφορα απο την μια ειμαι λιγο αρρωστη απο τις 7\11 λαιμος,βηχας κ μυτη
και θελω να ρωτησω
1ο υπαρχει περιπτωσει εγκυμοσυνης;;;
2ο με προσπερματικα μενεις εγκυος;;
*δεν υπηρξε καποια εξπερματωσει πιο πριν αλλα υγρνοταν το πεος τ μετα οχι κ μετα ξανα :ρ κ οταν το βγαλε ειχε λιγο ασπρο*
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #135478 από Dieftharmenos στις 12 Νοεμβρίου 2015, 6:06μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1o Δεν υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος

2ο Ναι μενεις αλλα οι πιθανοτητες ειναι μικρες.

Το προφυλακτικο ειναι λογικο να ειναι υγρο γιατι εχει λιπαντικο και επειδη μπηκε μεσα σου.Οσο για το αν εννοεις οτι ηταν υγρο απο μεσα και παλι ειναι λογικο λογω του σπερματοκτονου καθως και των προσπερματικων υγρων.Εφοσον δεν εσπασε το προφυλακτικο δεν υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135479 από Athinatta στις 12 Νοεμβρίου 2015, 6:10μμ

Athinatta

μέλος από: 3/4/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Σε ευχαριαστωω :)
ειμαι λιγο υπερβολικη η χαζη πες με :\
ποσπαθω να προσεχω αλλα αγχονομαι πολυ:(
απλα εχω ακουσει τοοοσα για τα προσπερματικα οτι δεν ειναι τπτ απλα μια εκκρισει κ λειτουργει σαν λιπαντικο
αλλο οτι εχει σπερμα κ μπορεις αλλα ελαχιστα κ αλλωτε οτι δεν εχει σπερμα αλλα μπορει να μεινεις εγκυος αν εχει μεινει σπερμα απο προηγουμενη εκσπερματωσει πριν λιγο η αν εκσπερματωσει καταλαθος λιγο κ κατι τετοια κ εχω μπερδευτει :\
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135480 από Dieftharmenos στις 12 Νοεμβρίου 2015, 6:15μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Απλα να φοραει το αγορι σου προφυλακτικο απο την αρχη καθως και να πλενεστε μετα και οι δυο καλα...ετσι θα σου φυγει το αγχος.Επισης,για να εισαι ακομα πιο σιγουρη μπορεις αν πεις στο αγορι σου να τεσταρει το προφυλακτικο.Εγω οταν σκεφτομαι οτι κατι δεν πηγε καλα το γεμιζω με νερο για να δω αν υπαρχουν διαρροες.Λιγο χαζο αλλα δουλευει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135481 από Athinatta στις 12 Νοεμβρίου 2015, 6:21μμ

Athinatta

μέλος από: 3/4/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
δεν τον αφηνω ποτε χωρις προφυλακτικο κ ποτε να τελειωσει μεσα παντα με στοματικο τελειωνει :ρ
απλα αυτο εχω αποριες για τα προσπερμτικα που ακουω πολλα
για να τσεκαρεις το προφυλκτικο υπαρχουν κ αλλοι τροποι;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135482 από Dieftharmenos στις 12 Νοεμβρίου 2015, 6:36μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Δεν νομιζω να υπαρχουν αλλοι τροποι να το τσεκαρεις.Επισης καλο θα ηταν να τον αφηνεις να τελειωνει μεσα σου.Δεν ειναι κακο πραγμα.Εγω αν γινοταν ΣΥΝΕΧΕΙΑ θα ξενερωνα κι ολας αλλα τελος παντων...εσεις ξερετε.

Ειναι κακο να εισαι τοσο εμμονικη εφοσον παιρνετε προφυλαξεις.Δεν κανει και σε εσενα καλο αν το σκεφτεσαι,ουτε σε αυτον.Αν τον αφησεις 2-3 φορες μετα ουτε που θα το σκεφτεσαι.Ετσι και αλλιως στο προφυλακτικο τελειωνει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135483 από Athinatta στις 12 Νοεμβρίου 2015, 6:40μμ

Athinatta

μέλος από: 3/4/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καρι μ χουν πει οτι παιρνεις το προφυλακτικο κ το στριβεις για να δεις κατω αν εσπασε ο.0
εε δεν τον ενοχλει που δεν τελειωνει μεσα μ,του αρεσει να τελειωνει στο στοματικο :ρ
αλλα θελει πολυ μια φορα να κανουμε χωρις προφυλακτικο μονο με τραβηγμα
*ειμαι γενικα αγχοδεις ανθρωπος:\*
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135484 από Dieftharmenos στις 12 Νοεμβρίου 2015, 6:44μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Athinatta@12 Νοεμβρίου 2015)

αλλα θελει πολυ μια φορα να κανουμε χωρις προφυλακτικο μονο με τραβηγμα
*ειμαι γενικα αγχοδεις ανθρωπος:\*


Μην τον αφησεις...και εγω εχω ερθει στην θεση του και οταν το κανα μετα για 2 βδομαδες νομιζα πως θα γινω μπαμπας μεχρι να ερθει η περιοδος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135485 από Athinatta στις 12 Νοεμβρίου 2015, 6:46μμ

Athinatta

μέλος από: 3/4/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν τον αφηνω του χω πει πως να κανουμε χωρις προφυλαξει εστω κ για λιγο η να τελειωσει μεσα μ αποκλειεται οτι αλλο θελει στο σεξ ναι να το κανουμε αλλα αυτα τα δυο κ κυριος το 1ο οχι,το σεβαστηκε αλλα δεν κακοπερναει κ'ολας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135499 από Johnnie_Cash στις 14 Νοεμβρίου 2015, 12:15μμ

Johnnie_Cash

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Προφανως του αρεσει να τελειωνει στο στομα σου!Εγω το προτιμω,απο το να τελειωνω μεσα στην κοπελα μου!Αν και το κανει για χαρη μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login