Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135514 από Alani99 στις 15 Νοεμβρίου 2015, 11:08πμ

Alani99

μέλος από: 15/11/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
παίδες Γειά σας θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι που αφορά το πεος μου και με έχει ταλαιπωρήσει εδώ και καιρό
είμαι 16 χρονών και το πέος μου παρουσιάζει μια κλιση προς τα αριστερά περίπου 15 μοιρών.πιο συγκεκριμένα στους πρώτους 2 πόντους από την αρχή του είναι ίσιο και έπειτα κάνει την κλιση αυτή των 15 μοιρών και μετά συνεχίζει πάλι ίσιο.πρακτικά δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα αλλά αυτό που με ενοχλεί είναι το αισθητικό.πως θα το αντιμετώπιζε μια γυναίκα που το βλέπει για πρώτη φορά?δεν θα του έδινε πολύ βάση ή δεν θα ήθελε να προχωρήσουμε σε σχέση με αυτήν ?please βοηθήστε με(θα ήθελα να ακούσω και γνώμες γυναικών)
ευχαριστώ για τον χρόνο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #135515 από kapoios* στις 15 Νοεμβρίου 2015, 2:24μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε,μην σε ανυσηχεί τίποτα,και σε πολλούς άλλους συμβαίνει αυτό.Π.χ. και εμένα έχει μια κλίση,λίγο πιο μικρή αλλά και πάλι οι γυναίκες αυτό δεν το δείνουν συμασία καθόλου και όταν μπαίνεις μέσα τους έτσι και αλλιώς ισχιώνει οπότε όλα μια χαρά.Τις γυναίκες την ενδιαφέρει το πέος να κάνει την δουλειά του απλά δηλαδή να τις ικανοποιεί και έτσι είναι ευχαριστημένες.Μακάρι να σε βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135522 από nonreligius στις 15 Νοεμβρίου 2015, 6:38μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Φίλε θα σου πω για εμένα για να σου δέιξω ότι δεν τρέχει τίποτα. Το πέος μου έχει σχήμα μπανάνας, δηλαδή δεν είναι καθόλου ίσιο. Πριν 1 βδομάδα έκανα σεξ με μία κοπέλα (πρώτη φορά) και ενώ είχα τρομερό άγχος κατάλαβα ότι δεν ήταν τίποτα, και μου έκανε και κοπλιμέντο! Οπότε άραξε και μακάρι να είναι το μόνο πρόβλημα που θα σου τύχει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135535 από Alani99 στις 15 Νοεμβρίου 2015, 11:25μμ

Alani99

μέλος από: 15/11/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
παιδιά ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που διαθεσατε για το θέμα που με αφορά και μπορώ να πω ότι με βοηθήσατε σε μεγάλο βαθμό

Περιμένω και από άλλους την γνώμη τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login