Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κλαρινογκόμενα: Φεύγε και σώζου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Αιδοιο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135594 από whatthefuckever στις 17 Νοεμβρίου 2015, 4:13μμ

whatthefuckever

μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδια εχω παρατηρησει εδω και πολυ καιρο οτι μεσα στο αιδοιο μου εχω κατι σαν μπιμπικακια να το πω;σαν πολυ μικρα σπυρακια που δεν φαινονται σχεδον καθολου και δεν με πονανε καθολου..2-3 φορες "εσπασα" ενα και εβγαλε παρα πολυ λιγο ενα αοσμο ασπρο υγρο..ειναι φυσιολογικο;νομιζω τα ειχα απο παντα αυτα..
επισης,εξω απο τα μικρα χειλια μαζευεται συχνα ενα ασπρο λιγο κολλωδες υγρο..τι ειναι αυτο;
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #135613 από ScandalousAngel στις 18 Νοεμβρίου 2015, 2:39μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχας εχεις κανει σεξ? Επισης προσδιορισε το "μεσα" ειναι κοντα στην κλειτοριδα, στο εσωτερικο των μηρων? Αν ξυριζεις την περιοχη, ναι συμβαινει να βγαινουν τετοιου ειδους σπυρακια επειδη οι τριχες γυριζουν και οι θυλακες των τριχων ερεθιζονται δημιουργωντας τετοια σπυρια που καμια φορα πονανε. Τωρα αν εχεις κανει σεξ με ατομα που δεν ειχαν σταθερους συντροφους μπορει να χεις καποιο ΣΜΝ. Αν δεν ειναι απο το ξυρισμα καλο θα ηταν να πας σε γιατρο μηπως ειναι και καποιος μυκητας μιας και η περιοχη ειναι αρκετα ευαλλωτη. Οσο για το ασπρο υγρο αυτο ειναι φυσιολογικο κατα την περιοδο της ωορρηξιας ή αν αυνανιζεσαι, ειναι η βλεννα που απομακρυνει ο κολπος οταν αυτοκαθαριζεται. Να πλενεσαι συχνα και να χρησιμοποιεις πετσετα μονο για εκεινη την περιοχη και καθε φορα να ειναι καθαρη απο την ντουλαπα. Μπορεις να χρησιμοποιεις και ειδικο σαπουνι για να διατηρεις το PH σταθερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login