Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο μόνος τρόπος για να προλάβεις το τρένο είναι να χάσεις το προηγούμενο.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Φετίχ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135633 από super2013 στις 20 Νοεμβρίου 2015, 10:14μμ

super2013

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μέλη του ftou, είμαι καινούριος εδώ και θα ήθελα να συζητήσω ένα θέμα μου μαζί σας. Θέλω να απαντήσουν κυρίως τα αγόρια, αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα να απαντήσουν και κορίτσια. Ξεκινώ: Όλα άρχισαν πριν από περίπου 3 χρόνια, όταν άρχισα να βλέπω φωτό με ανδρικά πόδια και πατούσες. Γενικά μου άρεσε. Αργότερα, άρχισα να βλέπω βίντεο παρόμοια και αρκετό χρονικό διάστημα αργότερα έβλεπα άντρες να γαργαλούν άντρες στις πατούσες και γενικά ερεθιζόμουν. Τους τελευταίους μήνες είχα στραφεί στην ανδρική ποδολαγνεία, δηλαδή βίντεο ή και εικόνες με τέτοιο θέμα. Πολλές φορές προσπαθούσα να το ξεπεράσω και να αγνοήσω όλα αυτά δίχως αποτελέσμα. Τους τελευταίους 2 μήνες έχω καταφέρει να μην ασχολούμαι καθόλου με αυτό το θέμα,εφόσον είχα καταλάβει ότι σκεπτόμουν αρκετά αυτό το πράγμα με τα ανδρικά πόδια. Θέλω να το ξεπεράσω, αλλά δεν είναι τόσο εύκολο όσο νόμιζα. Εσείς τι θα κάνατε; Αν υπάρχουν άτομα σαν εμένα, θα ήθελα να ανταποκριθούν περισσότερο, για το αν τους αρέσει αυτό το φετίχ ή αν είχαν ποτέ κάποια εμπειρία με κάποιον φίλο τους. Θα χαρώ να λάβω απαντήσεις σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων αν αφιερώσατε χρόνο, διάβαζοντας όλο αυτό το κέιμενο!   
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135663 από super2013 στις 22 Νοεμβρίου 2015, 4:51μμ

super2013

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Θα εκτιμούσα αν κάποιος μου έδινε μια απάντηση για το τι να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #135669 από Dieftharmenos στις 22 Νοεμβρίου 2015, 10:38μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι θες να το ξεπερασεις.Ενα φετιχ ειναι και τιποτα παραπανω.Δεν ειναι κατι που πρεπει να ντρεπεσαι.Μπορει οπως μεγαλωνεις να σταματησει να σε αναβει η μπορει να εχεις επιθυμια να το κανεις και στην πραξη.Δεν ειναι κατι κακο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135684 από super2013 στις 24 Νοεμβρίου 2015, 7:37μμ

super2013

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω φιλε! Ειχα αναγκη μια απάντηση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login