Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Γιατί δεν βλέπουμε στις ειδήσεις τον τίτλο Ψυχοπαθής κερδίζει το Lotto;
Τρίτη, 23 Απριλίου

Σεξ με κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135703 από nonreligius στις 26 Νοεμβρίου 2015, 7:31μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Αύριο (ή μεθαύριο) έρχεται η κοπέλα μου και θα κάνουμε λογικά σεξ (πρώτη φορά με τη συγκεκριμένη). Έχω ξανακάνει 2 φορές, όπου και τις 2 για να "λειτουργήσω" έπρεπε να το κάνω "γρήγορα" (το σεξ εννοώ, όχι ότι βιαζόμουν).

Δεν ξέρω αν είναι γελοία η ερώτησή μου όμως είναι βίαιο; Πρέπει να το κάνω πιο αργά; Δεν μπορώ αλλιώς με τίποτα. Η προηγούμενη ήταν ξεπεταγμένη θα έλεγα και δεν είχε θέμα (δεν το συζητήσαμε απλά δεν μου είπε τίποτα), όμως αυτή είναι σοβαρή σχέση και δεν θέλω να πάει στραβά. Αυτό έιναι το φυσιολογικό; Σε όλες τις ταινίες πάντως έτσι γίνεται από όσα έχω δει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135705 από Dieftharmenos στις 26 Νοεμβρίου 2015, 11:20μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Εχ...αναλογα την στιγμη.Δεν νομιζω πως και εγω το παω αργα απο την αρχη...γενικα παντως ειναι αναλογα την κοπελα.Θα σου προτινα να την βαλεις απο πανω για να ελεγχει αυτη το ρυθμο και να δεις πως γουσταρει.Παντως να κανεις πολλα προκαταρκτικα γιατι αλλιως προκειται να πονεσει λιγο αν εισαι υπερβολικα γρηγορος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135708 από nonreligius στις 27 Νοεμβρίου 2015, 4:05μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@26 Νοεμβρίου 2015)
Εχ...αναλογα την στιγμη.Δεν νομιζω πως και εγω το παω αργα απο την αρχη


Στο τέλος όμως (ή από τη μέση και μετά) δεν είναι αυτονόητο ότι πας γρήγορα, ειδικά πριν τελειώσεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #135710 από Dieftharmenos στις 27 Νοεμβρίου 2015, 7:44μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οχι δεν ειναι αυτονοητο(να πας οσο πιο γρηγορα μπορεις,γρηγορα ναι).Προσπαθω να καταλαβω σε τι ρυθμο θελει η κοπελα.Βεβαια ειμαστε και παραπανω απο 2 χρονια μαζι οποτε ξερω περιπου.Οπως ειπα ειναι αναλογα την κοπελα αλλα γενικως ναι...γρηγορα παω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135711 από nonreligius στις 27 Νοεμβρίου 2015, 10:00μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Οκ θα προσπαθήσω να καταλάβω τότε... ευχαριστώ για την απάντηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login