Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το 80% των παντρεμένων κερατώνουν στην Ελλάδα. Το υπόλοιπο 20% κερατώνουν στο εξωτερικό.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

γυναικείος αυνανισμος και απορίες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135722 από poplena86 στις 29 Νοεμβρίου 2015, 2:43πμ

poplena86

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/11/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γειά σας! Είμαι η Έλενα και είμαι 16 ετων. Θυμάμαι τον εαυτό μου να αυνανιζεται από αρκετή ηλικία και μεγαλωνοντας του έδινα να καταλάβει όλο και πιο πολύ. Η ερώτηση μου είναι η εξής.

1)Αυνανιζομαι πολύ συχνα (1-2 φορές την ημέρα μερικές φορές και άλλες φορές ανα τρεις μέρες και ανάλογα με τα κέφια βλέπω τσόντες η σκέφτομαι κάτι που με φτιάχνει) αυτό είναι επικίνδυνο για την υγεία μου και για την σεξουαλικη μου ζωή αργότερα;

2)με τον πιο πολύ αυνανισμο όταν πήγαινα να κάνω προκαταρτικα με άνδρες αναβα μεν αλλά όχι τόσο γρήγορα όσο παλιά; Λέτε αν μειώσω τον αυνανισμο να αποκτήσουν τα όργανα μου την παλιά τους σεξουαλικη ευαισθησια? (δλδ πιο μικρή αναβα και μόνο που εδινα ενα γλωσσοφιλο)

Αυτές είναι οι απορίες μου και ελπίζω να με διαφωτισετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #135724 από ScandalousAngel στις 29 Νοεμβρίου 2015, 10:27πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου!

1) Δεν ειναι καθολου επικινδυνο και ισα ισα που κανει και καλο. Ξερεις τα κουμπια σου και με τι αναβεις οποτε μετα το σεξ θα ειναι πιο απολαυστικο.

2) Κοιτα απο ενα σημειο και μετα απομυθοποιουμε καποια πραγματα και ισως γι αυτο να μην αναβεις κατευθειαν. Θελω να πω οτι οσες περισσοτερες φορες το κανεις ή φασωθεις κτλ αφου μαθεις τι ειναι χανεται η μαγεια της πρωτης φορας. Γι αυτο και πρεπει να δοκιμαζουμε καινουργια πραγματα κατα καιρους. Παρολα αυτα θα σου προτεινα οταν προκειται να κανεις κατι με το αγορι σου να μην αυνανιστεις την ιδια μερα ή ακομα καλυτερα ουτε και την προηγουμενη ετσι ωστε να ειναι πιο εντονη η επιθυμια και πιο ευαισθητη η κλειτοριδα σου. Μετα ολα θα ειναι πιο δυνατα.

Ελπιζω να σε βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135726 από poplena86 στις 29 Νοεμβρίου 2015, 2:12μμ

poplena86

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/11/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου.. Ειλικρινά μου λυθηκαν οι απορίες μου και μου έφυγε και ένα βάρος γιατί με αυτό που δεν αναβα εύκολα όπως παλιά νόμιζα ότι κάτι δεν πάει καλα... Να σε καλά και πάλι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135728 από Dieftharmenos στις 29 Νοεμβρίου 2015, 4:27μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καποτε μου σηκωνοταν οταν χουφτωνα τον κωλο της κοπελας η οταν μου φιλουσε το λαιμο.Τωρα μου σηκωνεται οταν της βαζω δαχτυλα και την ακουσω να βαριανασαινει.Σε 10 χρονια θα θελει αναγκαστηκα παιξιμο πρωτα,σε 20 πιπα και σε 30 βιαγκρα.Ετσι πανε αυτα...

Εκτος και αν δω ζαρτιερες με τακουνια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login