Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Ρηξη παρθενικου υμενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135775 από Yolo21 στις 05 Δεκεμβρίου 2015, 2:11μμ

Yolo21

μέλος από: 5/12/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδια χελπ μι!Αρχικα ειμαι 15 και αποφασισα πριν κανα 2 εβδομαδες να προχωρησω με το αγορι μου.Τις πρωτες 3 φορες μου εβαλε δαχτυλο και εβγαλα αιμα..αρκετο αλλα δεν μπορω να πω πως πονεσα πολυ!Μετα την 4η φορα και την 5η που μου ξαναεβαλε δεν εβγαλα καθολου αιμα και το ευχαριστιομουν οπως τις πρωτες φορες.Τελος παντων αποφασισαμε να προχωρησουμε.Την πρωτη φορα που το καναμε δεν εβγαλα καθολου αιμα οπως και την 2η αλλα μετα επειδη ειχα πολυ διαβασμα καναμε πολυ καιρο να βγουμε και να το ξανακανουμε (1,5 εβδομαδα περιπου) και χθες που το καναμε ξαναεβγαλα αιμα..Ειναι κακο αυτο;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135777 από Alani99 στις 05 Δεκεμβρίου 2015, 2:49μμ

Alani99

μέλος από: 15/11/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Όχι ενοείται σιγά το κακό.που έσπασε ο παρθενικος υμενας σου ?
εξάλλου σε όλες θα έσπαγε κάποια στιγμή
τώρα όσο αφορά το αίμα δεν είμαι ειδικός αλλά νομίζω ότι σε όλες τις κοπέλες (αν όχι σε όλες στις περισσότερες )βγαίνει αίμα κατά τις πρώτες επαφές τους.
τι να πω συνέχισε την σεξουαλικη σου ζωή και αν βλέπεις ότι και στις επόμενες σου επαφές βγαίνει πάλι αίμα επισκέπτεσαι και ένα γυναικολόγο δεν είναι κάτι κακό
Άσε που νομίζω ότι στις επόμενες επαφές σου θα σταματήσει αυτό (είναι μέχρι να συνηθησει ο κόλπος σου )οπότε άραξε δεν τρέχει απολύτως τίποτα όλα είναι φυσιολογικά πιστεύω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135780 από Yolo21 στις 05 Δεκεμβρίου 2015, 7:17μμ

Yolo21

μέλος από: 5/12/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ φιλε!!😃😃
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #136064 από khaleesi στις 10 Ιανουαρίου 2016, 3:03πμ

khaleesi

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα... Κι εγώ είχα αίμα όχι μόνο στην πρώτη επαφή μου άλλα στις 3-4 πρώτες φορές είχα έστψ και λιγάκι πάντα... Δεν είναι κακό και το σώμα δεν είναι μηχανη, να κάνει μια τσικ και τέλος. Προφανώς και κάποια απ όλες τις φορές έσπασε, αλλά ίσως όχι εντελώς, όχι αμέσως, ίσως να έσπασε πιο μετά, δεν είμαι ειδικός να το εξηγήσω σωστά και ίσως λέω βλακείες... αλλά από τα λίγα που ξέρω αυτά συμβαίνουν, δεν είναι κατι τρελό, οπότε μην ανησυχείς. Η μόνη φάση που πρέπει να ανησυχείς είναι αν έχεις κάποιο πόνο ή κάτι τέτοιο... Εφόσον είσαι οκ, χωρίς κάποιο περίεργο πόνο και ένιωσες και νιώθεις καλά στο σεξ, τότε όλα μια χαρά....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136092 από I'mnameless στις 12 Ιανουαρίου 2016, 11:57μμ

I'mnameless

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Να ρωτησω και εγω κατι βρε παιδια? εγω που πηγε να μου βαλει δαχτυλο το αγορι μου και με το ζορι εβαζε το μισο μεσα και το σταματησαμε επειδη πονουσα παει να πει οτι εχω καποιο προβλημα? τι να κανω?:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136228 από Olina στις 27 Ιανουαρίου 2016, 3:59μμ

Olina

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κοιτα κ εγω 15 ειμαι αι εχω προχωρισει προσφατα.. δεν εβγαλα καθολου αιμα ομως ουτε με δαχτυλο ουτε οταν το καναμε..δεν πιστευω πως ειναι κακο το οτι ματωσες..καθε αλλο ..εγω μπορω να πω πως ανυσηχω και λιγο που δεν εβγαλα αιμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login