Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο συναγερμός ενοχλεί συνήθως τους γείτονες και όχι τους κλέφτες.
Τρίτη, 23 Απριλίου

ανοιχτή χωρίς να εχω κανει σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136087 από antigonh στις 12 Ιανουαρίου 2016, 2:55μμ

antigonh

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά.. Είμαι 19 χρόνων και έχω το εξής πρόβλημα.
Είμαι με κάποιον εδώ και πολύ καιρό..έχουμε ολοκληρώσει..είχαμε να κάνουμε σεξ 10 μέρες(λόγω περιόδου και ότι έλειπε) και όταν κάναμε μου είπε πως ήμουν πολύ ανοιχτή και με κατηγόρησε πως πήγα με αλλον..φυσικά κατι τέτοιο δεν ισχύει..γιατί μπορεί να ήμουν σε αυτή την κατάσταση; ξέρω πως όταν υγραινεται μια γυναίκα ο κολπος μεγαλώνει...(εκεινη την μερα παρεμπιπτόντως είχα πολλά υγρά) τι άλλο εκτός από αυτό μπορεί να είναι; δεν με πιστεύει δυστυχώς. Αγόρια-Κορίτσια sos!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136088 από antigonh στις 12 Ιανουαρίου 2016, 3:21μμ

antigonh

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ας μου απαντήσει κάποιος!!!!
ίσως σας φαίνεται γελοίο όμως όλο και μια άποψη θα έχετε να πείτε.. ειδικά τα αγόρια που ίσως το έχουν πάθει με τις κοπέλες τους..SOS
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #136089 από Webmaster στις 12 Ιανουαρίου 2016, 5:24μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πες του αστοιχείωτου εκεί πέρα να διαβάσει δυο πράγματα περί ανατομίας και ότι όσο πιο πολύ ανοίγει ο κόλπος μια γυναίκας σημαίνει ότι τόσο πιο πολύ ερεθισμένη είναι.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136095 από antigonh στις 13 Ιανουαρίου 2016, 2:08πμ

antigonh

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυυ για την απαντηση..σοβαρα!! :)
Δυστυχώς του εξηγώ πως έχουν τα πράγματα.. αλλά δεν με πιστεύει.. επειδή είμαστε καιρό μαζί και με έχει μάθει ας πούμε.. μου είπε πως καμιά άλλη φορά δεν ήμουν τόσο ανοιχτή..πριν κάνω ακομα σεξ μαζί του.. περίπου κανα 7 ώρες πριν.. παρατήρησα ότι ήμουν γεμάτη υγρά.. και το ίδιο συνεχίστηκε και όταν έκανα σεξ μαζί του..Ισχυρίζεται όμως ότι ο κολπος της γυναικας ανοιγει μόνο όταν κανεις σεξ..περιττο να σου πω οτι οντως ημουν πρωτη φορα τοσο υγρη..και αυτο δν το αρνηται ουτε αυτος....δν αμφιβάλλει για το ότι οταν υγραινεται η γυναικα "ανοιγει" αλλά μου λέει όχι τόσο πολύ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136150 από manos_17 στις 18 Ιανουαρίου 2016, 2:47μμ

manos_17

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
εμενα μου ακουγεται υπερβολικο ολο αυτο που κανει το αγορι σου και το εχει κανει και θεμα...μπορει το θεμα να ειναι δικο του ψυχολογικο με το μεγεθος του και να φοβαται μην σε χασει λογο αυτου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136300 από ftou.ftou στις 06 Φεβρουαρίου 2016, 6:51πμ

ftou.ftou

Εικονίδιο
μέλος από: 6/2/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
το ότι ήσουν τόσο υγρή μαζί του θα έπρεπε να τον κάνει χαρούμενο. Αλλά αν ο άλλος είναι άσχετος από το πως λειτουργεί το γυναικίο σώμα τι περιμένεις....αντί να σκέφτεσαι πως θα τον κάνεις να καταλάβει, καλύτερα σκέψου αν σου αξίζει να είσαι με κάποιον που έχει τέτοια συμπεριφορά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login