Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είναι πολύ δύσκολο για μένα να συνηθίσω τις αλλαγές των καιρών. Θυμάμαι ακόμη την εποχή που ο αέρας ήταν καθαρός και το σεξ βρώμικο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Στραβό Πέος - Help

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136127 από gamias007 στις 16 Ιανουαρίου 2016, 11:11μμ

gamias007

banned
μέλος από: 16/1/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας. Είμαι 20 χρονών και δεν έχω κάνει ακόμα σχέση. Δεν έχω ψυχολογικά προβλήματα σχετικά με αυτό (το πέος μου είναι 16cm), το πρόβλημα είναι άλλο. Εδώ και ένα μήνα άρχισα να τον παίζω περισσότερο από το φυσιολογικό, περίπου 4 φορές τη μέρα, επειδή έχω πολλές κάβλες.
Που λέτε λοιπόν πρίν από 6 μέρες είχα καυλώσει πραγματικά πολύ και αντί να την παίξω, προκειμένου να εκτονωθώ, άρχισά να βαράω το πέος μου στον τοίχο (με δύναμη όμως). Μετά από κανένα δεκάλεπτο συνειδητοποίησα ότι το πέος μου είχε στραβώσει προς τα δεξιά. Για να καταλάβετε τι εννοώ φανταστείτε δύο παράλληλα ευθύγραμμα τμήματα, μήκους 15 και 16 εκατοστών το δεξί και το αριστερό ευθύγραμμο τμήμα αντίστοιχα.
Νόμιζα ότι με τον καιρό θα έφτιαχνε μόνο του, αλλά δε γινόταν τίποτα. Χθες λοιπόν αποφάσισα να την χτυπήσω και από την άλλη πλευρά μπας και ισιώσει. Το αποτέλεσμα: Τώρα το πέος μου είναι στραβό και από τις δύο πλευρές, σαν να σχηματίζει ένα εγκάρσιο κύμα.
Δεν ξέρω τι να κάνω :(. Σκέφτηκα να βάλω κανένα βαρύ βιβλίο πάνω στο πέος μου μήπως ισιώσει, αλλά φοβάμαι ότι θα χειροτερέψει την κατάσταση. Καμία ιδέα; Βοήθεια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136128 από nonreligius στις 16 Ιανουαρίου 2016, 11:25μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Πήγαινε στο γιατρό φίλε, θα σου πει αυτός στα σίγουρα. Μην κάνεις βλακείες μόνος σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136185 από treloslalemenos στις 23 Ιανουαρίου 2016, 3:18μμ

treloslalemenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Δεν είναι κάποιο πρόβλημα φίλε , όλων μας το πεος γέρνει και λίγο , δες το και απο την θετική του μεριά , το κορίτσι σου θα της αρέσει περισσότερο εάν γέρνει και λίγο . Αποδεκτή εάν σε κάλυψα ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login