Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χειρότερο σημάδι των καιρών μας είναι ότι κωλόχαρτο γίνεται όλο και πιο χοντρό, ενώ το χαρτί των βιβλίων όλο και πιο λεπτό.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Περιτομή/Πρήξιμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136190 από chrisb1233 στις 24 Ιανουαρίου 2016, 1:03πμ

chrisb1233

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας παιδιά έχω κάνει ένα θέμα για την περιτομή και τώρα που την έκανα θέλω να ρωτήσω και κάτι σχετικά με αυτό....Έχω που την έκανα 3/4 μέρες και έχω ενα πρήξιμο γύρο γύρο απο τα ράμματα που δεν μου αρέσει καθόλου και θέλω να ρωτήσω πότε θα φύγει τελείος και θα είναι και πάλι νορμάλ;;;; Βέβαια το πρήξιμο πριν λίγες μέρες ηταν αρκετά περισσότερο....Εκανα και την βλακεία βέβαια και έκατσα όρθειος μετά την επέμβαση!
Υ.Γ:Πείτε μου κάποιος που έκανε περιτομή και ξέρει αν το πρήξιμο είναι Normal ευχαριστώ πολύ!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #136192 από Dieftharmenos στις 24 Ιανουαρίου 2016, 9:20πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Normal ειναι και θα φυγει συντομα...υπομονη!!!Εμενα ειχε φυγει στις 4-5 μερες τελειως και ειχα κατσει καθιστος την πρωτη μερα.Ηρεμισε...το δυσκολο περασε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136193 από chrisb1233 στις 24 Ιανουαρίου 2016, 12:04μμ

chrisb1233

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@24 Ιανουαρίου 2016)
Normal ειναι και θα φυγει συντομα...υπομονη!!!Εμενα ειχε φυγει στις 4-5 μερες τελειως και ειχα κατσει καθιστος την πρωτη μερα.Ηρεμισε...το δυσκολο περασε :)

Εγω που έκατσα όρθειος θα αργήσει πιο πολύ;;;; :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145389 από Jimmys96 στις 09 Αυγούστου 2020, 4:49πμ

Jimmys96

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(chrisb1233@24 Ιανουαρίου 2016)
Καλησπέρα σας παιδιά έχω κάνει ένα θέμα για την περιτομή και τώρα που την έκανα θέλω να ρωτήσω και κάτι σχετικά με αυτό....Έχω που την έκανα 3/4 μέρες και έχω ενα πρήξιμο γύρο γύρο απο τα ράμματα που δεν μου αρέσει καθόλου και θέλω να ρωτήσω πότε θα φύγει τελείος και θα είναι και πάλι νορμάλ;;;; Βέβαια το πρήξιμο πριν λίγες μέρες ηταν αρκετά περισσότερο....Εκανα και την βλακεία βέβαια και έκατσα όρθειος μετά την επέμβαση!
Υ.Γ:Πείτε μου κάποιος που έκανε περιτομή και ξέρει αν το πρήξιμο είναι Normal ευχαριστώ πολύ!!!!

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login