Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαστε υπερπροστατευτικοί πατεράδες με μυαλό: Βαφτίζουμε την κόρη μας Σύφιλη.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Γυναικείος Αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136209 από Eleni14 στις 25 Ιανουαρίου 2016, 8:17μμ

Eleni14

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ειμαι 14 και εχω αρχίσει να αυνανίζομαι. Θα ήθελα αν μπορείτε τα κοριτσια να περιγράψετε λιγο πως το κάνετε, ποςο συχνά, απο πια ηλικία και τέτοια για να πάρω ιδέες γιατι ντρέπομαι να το συζητήσω με τις φίλες μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #136212 από crystallia στις 26 Ιανουαρίου 2016, 12:34πμ

crystallia

Εικονίδιο
μέλος από: 10/11/2015
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι γιαυτό που κάνεις.Ξέρω ότι θεωρείται ταμπού για τις κοπέλες να αυνανίζονται,αλλά πίστεψέ με κι οι φίλες σου θα το κάνουν,απλά ντρέπονται να το πουν.
Εγώ ξεκίνησα στην ηλικία σου και όποτε ήταν ελεύθερο το σπιτι,αυνανιζόμουν.Μπορείς να βάλεις από καάτω σου νερό να τρέχει στην κλειτοριδα.Επίσης,μπορείς να βάλεις τα χέρια σου στο αιδοιο, να τρίβεσαι ή να πειράζεις την κλειτορίδα να ερεθιστεις και μετά μπορεις να βάλεις δάχτυλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136279 από dkwow στις 03 Φεβρουαρίου 2016, 4:19μμ

dkwow

μέλος από: 3/2/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει ντροπή σε αυτό το θέμα!Πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή αυτό!Δεν υπάρχει ηλικία να αρχίσεις να αυνανίζεσαι!Για το πόσο συχνά να το κάνεις πάλι δε μπορεί να σου πει κανένας τίποτα!Όποτε το νιώθεις!Πάντα με μέτρο!Για το πώς θα το κάνεις,καλό είναι να πειραματιστείς!Άρχισε να χαϊδεύεις την κλειτορίδα σου με τα δάκτυλά σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login