Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θες να σ' αφήσουν ήσυχο; Ξεκίνα να καθαρίζεις το σπίτι.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πρώτη φορά συμβουλές!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136215 από Panatziotis96 στις 26 Ιανουαρίου 2016, 11:16πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Καλημέρα σε όλοι την κοινότητα του φτου!
Θα ήθελα να ακούσω τις συμβουλές σας για την πρώτη φορά σεξουαλικης επαφής ! Τι να κάνω ; Πως πρέπει να γίνει μιας και οι δυο μας είμαστε παρθένοι ! Θέλω μονάχα να ξέρω πως να το διαχειριστώ για να γίνει όμορφα και ομαλά ! Και όταν κοπεί ... Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση σταματάμε η συνεχίζουμε και αν συνεχίσουμε θα υπάρχει πόνος πολύς ;
Και μερικές συμβουλές σας θέλω για το πως να την ανάψω θέλω να είναι κάτι ξεχωριστό και όμορφο και για τους δυο μας !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136224 από Panatziotis96 στις 27 Ιανουαρίου 2016, 12:36μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Έχει κανείς καμία ιδέα για το συγκεκριμένο θέμα? Θέλω τα φώτα σας! Να προσθέσω ακόμη πως έχουμε προσπαθήσει λίγο μπήκα μέσα τις με το "κεφάλι" μόνο και μου είπε ότι πονάει όπως και ότι έχει συνηθίσει λίγο τώρα και δεν πονάει τόσο αλλά αν πάμε να μπούμε λίγο ποιο μέσα πονάει πολύ και μου λέει να σταματήσω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136225 από Dieftharmenos στις 27 Ιανουαρίου 2016, 1:59μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αρχικα η χαλινος δεν κοβεται αναγκαια απο την πρωτη φορα.Σε καποιους κοβετε,σε καποιους θελει καιρο(ισως και χρονια) και σε καποιους δεν κοβεται και καθολου.Επειδη εχω κανει περιτομη δεν μπορω να σε συμβουλεψω στο τι να κανεις γιατι ποτε δεν ειχα αυτο το προβλημα.Επισης,θελω να σε προετοιμασω για το οτι η πρωτη φορα δεν ειναι και το πιο απολαυστικο πραγμα και για τους δυο.Επειδη θα ειστε αγχωμενοι(ειδικα αυτη) καλυτερα να μην εχετε μεγαλες προσδοκιες :P

Πρεπει να κανεις πολυ καλα προκαταρκτικα.Εγω με την πρωην μου που ηταν παρθενα για να φτασουμε στο σημειο να κανουμε σεξ την ανοιξα τοσο πολυ που χωρουσαν και τα τεσσερα μου δαχτυλα.Δεν ειναι προφανως αναγκαιο να γινει αυτο αλλα να θυμασαι...οσο πιο πολυ την αναψεις τοσο πιο πολυ θα ανοιξει.Για αυτο γλυψτην καλα και για πολυ ωρα :D .Καλο θα ηταν να ειναι αυτη απο πανω αν θελει ωστε να δινει μονη της τον ρυθμο που την βολευει για να μην ποναει.Αλλιως το ιεραποστολικο ειναι μια χαρα για πρωτη φορα!!!

Ενα μπουκαλι κρασι,κερια και φαγητο που εχεις μαγειρεψει εσυ ειναι μια χαρα. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login