Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Πάντα αλλάζει ριζικά μια γλώσσα προγραμματισμού τη στιγμή ακριβώς που θα σιγουρευτείς ότι την έμαθες καλά.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Κολλημα με την Θεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136218 από TRELOS211 στις 26 Ιανουαρίου 2016, 5:09μμ

TRELOS211

μέλος από: 26/1/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα.Ειμαι ο Χρηστος ειμαι 15 χρονων και εδω και 2 χρονια εχω φαει ενα κολλημα με την θεια μου.Αυτη ειναι 46 αλλα μοιαζει με 35αρα.Ειναι σοβαρη και δεν την πολυεχω για τετοια αλλα πραγματικα θα ηθελα να ερθω παρα πολυ σε σεξουαλικη επαφη μαζι της.Αυτη ειναι καθηγητρια μου στο σχολειο και μου κανει μερικες φορες μαθηματα σπιτι της στα φιλολογικα οταν δεν ξερω κατι και μου τα εξηγει και κατα την διαρκεια του μαθηματος κατω απο το τραπεζι τον παιζω μερικες φορες.Δεν ξερω.. μπορει να γινεται απο πολυ αγαπη αλλα θελω να μου δωσετε εναν τροπο..οτιδηποτε να της το πω καπως να γινει καπως αλλιως? αλλα τελικα θελω να ερθω σε σεξουαλικη επαφη μαζι της.Μπορει να με περασετε για τρελο αλλα παντα το ηθελα.Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136220 από Dieftharmenos στις 26 Ιανουαρίου 2016, 7:01μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Κρυο ντουζ,μια φορα την μερα μαλακια ενω σκεφτεσαι μια καυλα συμμαθητρια σου και σε κανα μηνα θα σου εχει περασει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login