Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Θάνατος στους φανατικούς!
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Ειμαι εγκυος?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136226 από Olina στις 27 Ιανουαρίου 2016, 2:59μμ

Olina

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας.. εμαι 15 χρονων και πριν δυο μερες ειχα την πρωτη μου σεξουαλικη επαφη με το αγορι μου το οποιο ειναι και αυτουνου πρωτη φορα και με περναει εναν χρονο... Απο τοτε που συναψαμε σεξουαλικη επαφη εχω πονους χαμηλα στην κοιλια που ανεβαινουν μεχρι τον αφαλο και μετα παλι χαμηλα... αλλα και το κεφαλι μου.. δεν εχω πει τιποτα στους γονεις μου γιατι δεν θελω να μαθουν οτι το εκανα απο τωρα.. Φοβαμαι πολυ μην ειμαι εγκυος.. το πεος του ομως δεν το εβαλε πολυ μεσα και φορουσε και προφυλακτικο που στο τελος απο οτι ειδαμε δεν ειχε σπασει... Ημουνα και στις γονιμες μερες μου.. Υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι εγκυος? Βοηθηστεμε οποιος μπορει σας παρακαλω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136229 από Cosks3 στις 27 Ιανουαρίου 2016, 4:07μμ

Cosks3

μέλος από: 2/11/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Οχι δεν εισαι εγκυος.Οι πονοι οφειλονται στο οτι ηταν η πρωτη σου φορα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136232 από Azatoth στις 27 Ιανουαρίου 2016, 8:46μμ

Azatoth

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Όπως είπε ο φίλος Cosks3, οι πόνοι λογικά οφείλονται στο οτι ήταν η πρώτη σου φορά. Εγώ εκεί θα πόνταρα τα λεφτά μου. Ειδικά αφού λες οτι φορούσε προφυλακτικό και πως δεν έσπασε.
Μην ανυσηχείς άδικα. Αν οι πόνοι συνεχίσουν και ακόμα φοβάσαι μην είσαι έγγυος, υπάρχουν και τα τέστ εγγυμοσύνης, διαθέσιμα για αγορά απο οποιαδήποτε ηλικία στα φαρμακεία.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #136233 από manos_17 στις 27 Ιανουαρίου 2016, 9:15μμ

manos_17

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις καθως θεωρω πολυ δυσκολο να εισαι εγκυος...οι πονοι ειναι λογικη μεχρι ενα σημειο αφου ηταν η πρωτη σου φορα επισης αν το αγορι σου ηταν καπως πιο προικισμενο να ειναι και αυτος ενα λογος για τον πονο που νιωθεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login