Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: "Μια κατσαριδούλα, η μικρή Τερέζα, πάτησε στο ΤΕΖΑ και τέζα"
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

γυναικολογος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136230 από Kainourgia στις 27 Ιανουαρίου 2016, 8:01μμ

Kainourgia

μέλος από: 27/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας εχω ενα θεματακι .. σκεφτομαξ να ολοκληρωσω απλα η μητερα μου σκεφτεται να με παει στον γυναικολογο ..θα καταλαβει οτι δεν ειμαι παρθενα ;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #136231 από Azatoth στις 27 Ιανουαρίου 2016, 8:43μμ

Azatoth

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα Καινούργια και καλωσόρισες στο φτου!

Με την ερωτική επαφή θα υπάρξει ρίξη του παρθενικού υμμένα και ο γυναικολόγος θα καταλάβει οτι δεν είσαι παρθένα.
Βέβαια ο παρθενικός υμένας μπορεί να σπάσει και απο άλλους λόγος όπως για παράδειγμα απο αυνανισμό (αν κάνεις πολύ βιαίες κινήσεις, ή αν έχεις προσπαθήσει να αυνανιστείς εισχορόντας κάποιο αντικείμενο στο αιδίο σου). Όπως και να έχει, ο γυναικολόγος θα μπορέσει να καταλάβει αν εχει υπάρξει ρίξη του υμμένα.
Βέβαια, αν μπείς μόνη σου στο ιατρείο (και νομίζω οτι μόνη σου θα είσαι στην εξέταση αν είσαι αρκετά μεγάλη) μπορείς να του ζητήσεις να μην το αναφέρει στην μητέρα σου. Το ιατρικό απόρρητο δεσμεύει τον ιατρό να μη συζητά τα θέματα των ασθενών του.
Συμβαίνουν συχνά τέτοια περιστατικά σε γυναικολόγους και οι περισσότεροι καταλαβαίνουν και ξέρουν πως να το χειριστούν.
Για εμένα η καλύτερη σου επιλογή είναι απλά να το πείς στους γονείς σου, και η δεύτερη καλύτερη είναι να ζητήσεις στον γιατρό να μην το πεί στην μητέρα σου.
Αν σε βοήθησα, δώσε αποδεκτή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login