Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Σημίτης και ο Τσουκάτος να απαγορεύουν την εκπομπή της Μαλβίνας γιατί τους αποσπούσε από τη δημιουργικότητα
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ειμαι Gay?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136374 από NioniosOGamias στις 17 Φεβρουαρίου 2016, 5:10μμ

NioniosOGamias

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια, εχω ενα σοβαρο προβλημα. Δεν ξερω γτ συμβαινει αυτο, αλλα μαλλον ειμαι gay. Δεν ειμαι τελειως σηγουρος για αυτο, για αυτο θα ηθελα απο εσας να μου πειτε πως γινεται να καταλαβω αν ειμαι οντως gay. Μια απο τις πιο βασιμες ενδειξεις που εχω για τκ οτι μπορει να ειμαι gay ειναι το οτι οταν πεφτω για υπνο σκεφτομε οτι εμπλεκομε σε σεξουαλικη συνευρεση με πανω απο 2 αλλοθς αντρες. Τι σημαινει αυτο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136375 από NebulaSpirit στις 17 Φεβρουαρίου 2016, 5:53μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Και να είσαι δεν είναι κάτι κακό ούτε κάτι να σε ανησυχεί. Είναι απλά επιλογή. Το αν είσαι gay όμως δεν εξαρτάτε μόνο από το τι σε καυλώνει στο σεξ. Έχει να κάνει και με το αν σε ελκύουν άντρες ερωτικά γενικότερα. Θα μπορούσες ας πούμε να κάνεις σχέση με άλλον; Αν ναι τότε προφανώς είσαι. Αν σε ελκύουν και οι γυναίκες τότε είσαι bisexual.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136378 από NioniosOGamias στις 17 Φεβρουαρίου 2016, 7:20μμ

NioniosOGamias

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ για την αποψη σου φιλε μου και θα προσπαθησω να δω τα πραγματα οπως τα λες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137220 από thanex στις 20 Ιουνίου 2016, 5:50μμ

thanex

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2016
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
να διορθωσω οτι το να εισαι γκει δεν ειναι επιλογη .Δεν πιστευω οτι θα ηθελε ο οποιοσδηποτε να βιωνει την κοινωνικη κατακραυγη και αν εισαι στην εφηβεια μπορει να σκεφτεσαι και να κανεις οτιδηποτε μη σε ανησυχει αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login