Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από τώρα και για μια ώρα ακόμα, ΕΜΕΙΣ θα ελέγχουμε αυτά που θα βλέπεις και θ' ακούς.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

θεμα με την κοπελα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136741 από manos_17 στις 08 Απριλίου 2016, 12:41μμ

manos_17

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
γεια ειμαι 17 και τα εχω με την κοπελα μου 4 μηνες τωρα χθες μιλαγαμε και μου ειπε οτι αυτη με τις φιλες της τα λενε ολα πανω στοθεμα σχεση και σεξ και μου ειπε οτι τους εχει πει τι εχουμε κανει ακριβως ποσο το εχω πως ειναι και ολα γενικα...εμενα δεν μου φαινεται τοσο λογικο ολο αυτο γιατι ειναι καπως προσωπικα θεματα αλλα αυτη μου λεει οτι ολες το κανουν και οτι ειναι λογικο...ειναι αληθεια αυτο που μου λεει οτι το κανουν ολες? και αν ειναι οκ δεν επρεπε να με ρωτησω ή να μου πει οτι εγω θα τα πω στις φιλες μου? ευχαριστω για το χρονο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136742 από anna0 στις 08 Απριλίου 2016, 4:18μμ

anna0

Εικονίδιο
μέλος από: 24/2/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Η αλήθεια είναι ότι ναι όλες τα συζητάμε αυτά με τις φίλες μας. Απλά οι περισσότερες δεν λένε στα αγόρια τους ότι τα έχουν πει όλα στις φίλες τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136743 από manos_17 στις 08 Απριλίου 2016, 6:44μμ

manos_17

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
οκ μπορω να καταλαβω γιατι το κανετε να μιλατε για τις εμπειριες σας αλλα για το ποσο το εχει το αγορι σας γιατι? εγω την ρωτησα γιατι τους ειπε και μου ειπε με ρωτησανε και αν δεν τους ελεγα θα πιστευαν οτι τον εχεις μικρο γι αυτο δεν τους λεω...πχ εμενα αυτο μου φανηκε πολυ χαζο για να γινετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login