Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Κολλάω στο σεξ ..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136776 από Εμμανουηλ στις 12 Απριλίου 2016, 7:31μμ

Εμμανουηλ

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας .. γραφω αυτο το μήνυμα γιατι πραγματικα δεν ξέρω τι συμβαίνει .. ειμαι 21 χρονων .. ειμαι μπάι επίσης παρθένος.. μου αρεσαν τα κοριτσια απο παντα αλλα ελκομουν και απο αγόρια ..ειχα καποιες εμπειριες στο παρελθον με αγορια και παντα μου σηκωνόταν .. ποτε δεν είχα θέμα με την στυση μου .. ηταν τέλεια .. μεχρι που γνώρισα ενα παιδί .. νιωθω τελεια μαζί του .. παιρνάμε καλα τον φιλάω και χανομαι στα μάτια του .. αλλα δεν μου σηκωνονετε οπως πρέπει .. σηκώνετε και πέφτει .. με εχει επιρεάσει πολυ .. εχω θέμα και στο σπίτι .δεν μου σηκωνετε οπως παλια γιατι το σκεφτομαι συνεχεια ... δν ξέρω πως θα ξεκολήσω .. μήπως νιώσω πιο άνετα και "ξεκλειδώσω" αν προσπαθήσω τον παθητικό τρόπο ?? πραγματικα δεν ξέρω .. βοήθεια παρακαλω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login