Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν κάνει θόρυβο ο δίσκος, κύριε. Η δεσποινίς δίπλα σας έκλασε.
Τρίτη, 23 Απριλίου

γιατρος για το σχολειο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136785 από elg2001 στις 13 Απριλίου 2016, 7:34μμ

elg2001

μέλος από: 12/4/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας. Θα παω πρωτη λυκειου του χρονου και μας ειπαν στο σχολειο οτι θα πρεπει να παμε στο γιατρο για κατι εξετασεις. Φιλοι μου που ειναι δευτερα-τριτη λυκειου μου λενε οτι χρειαστηκε να δειξουν τα γεννητικα τους οργανα και οτι γδυθηκαν. Δεν εχω ξαναπαει σε παθολογο και γενικα νιωθω λιγο αβολα με το σωμα μου. Μου λενε αληθεια η μου κανουν πλακα; Πως γινονται οι εξετασεις αυτες; Υπαρχει περιπτωση να ερεθιστω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136787 από ScandalousAngel στις 14 Απριλίου 2016, 7:23πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Κοιτα εγω που ειχα παει σε δικη μου παιδιατρο στην α' λυκειου (ειμαι κοπελα), δεν χρειαστηκε να βγαλω τιποτα εκτος απο τα παπουτσια για να δει βαρος-υψος και να ανεβασω την μπλουσα για να δει τη σπονδυλικη στηλη. Γενικα ο ελεγχος γινεται περισσοτερο για να δει τι ασθενειες εχεις περασει, αν εχεις καρδιακα προβληματα ωστε να μπορεις να κανεις γυμναστικη. Εδω στο ftou κατα καιρους κι αλλοι εχουν ρωτησει το ιδιο πραγμα και αλλοι ειπαν οτι τους εξετασαν γυμνους αλλοι οχι. Αν εχεις εναν σταθερο γιατρο σε συμβουλευω να πας σ αυτον γιατι ενας ξενος δεν σε ξερει τοσο καλα εσενα και τον οργανισμο σου. Αν τυχει να σε εξετασουν γυμνο και ερεθιστεις δεν σημαινει τιποτα, ειναι αντιδραση του οργανισμου οποτε μην στεναχωριεσαι. Ελπιζω να σε βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136789 από GiannakosBAcK στις 14 Απριλίου 2016, 7:43μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
σε κοροϊδεύουν άσχημα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login