Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η φλασιά έκαψε φλάντζες.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Προβλημα στο sex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136795 από alex1818 στις 16 Απριλίου 2016, 5:54μμ

alex1818

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας,
Ειμαι 18 ετων παρθενος και αυνανιζομαι απο τα 12-13 σχεδον καθε μερα και μπορει καποιες φορες περισσοτερο απο μια φορα την ημερα. Γενικα εχω στυσει οταν ειμαι μονος και ειμαι υγιεις. Εχουμε δοκιμασει με την κοπελα μου να προχωρησουμε 2 φορες αλλα και τις φορες μου επεσε και δν ξερω γτ μαλλον θα φταιει το αγχος και δν ξερω πως να το ξεπερασω επειδη μετα απο αυτες τις δυο φορες το σκεφτομαι συνεχως και το καλλιεργω στο κεφαλι μου και μαλλον τα κανω χειροτερα. Δ
ν ξερω τι να κανω δν μου ειναι κ πολυ ευκολο να χαλαρωσω επειδη δν το εχω ξανακανει. Καθε προταση ειναι ευπροσδεκτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136806 από Levi στις 20 Απριλίου 2016, 3:24πμ

Levi

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Το επαθα κι εγω τις πρωτες φορες που δοκιμασα να κανω σεξ.Ημουν πολυ ξενερωμενος κ απογοητευμενος με τν εαυτο μου.Μετα το αντιμετωπισα κ τωρα δν εχω ποτε προβλημα.Εμενα ξερω οτι ηταν απ το αγχος γιατι το ενιωθα , κατα 99% ειναι κι εσενα το ιδιο.Απλα θα πρεπει να προσπαθησεις να χαλαρωσεις και να μη το σκεφτεσαι γιατι οπως λες τα κανεις χειροτερα.Βεβαια το να χαλαρωσεις καμια φορα δεν εισαι τοσο ευκολο οσο ακουγεται.Παντως μην τρελαινεσαι γιατι το προβλημα ειναι στο μυαλο σου και οχι physical που λενε.Καταρχην μη την κοιτας στα ματια ...προσπαθησε να αφεθεις εκεινη τη στιγμη κ απλα να σκεφτεσαι τη διεισδηση η κατι προστυχο, εστω μεχρι να σου περασει ολο αυτο γιατι καποια στιγμη θα παρεις τον αερα και δε θα εχεις προβλημα.Προσπαθησε να την κανεις πολυ υγρη (με δαχτυλο η γλωσσα) βαλε και λιγο σαλιο στο εργαλειο σου ( δν ειναι ντροπη) ετσι εστω να μπει ΕΥΚΟΛΑ   στην αρχη, να μη ποναει κανεις απ τους 2 σας κ να γλυστραει πολυ κατα τη διαρκεια του σεξ.Και ακομα και αν παλι σε πιασει το αγχος κ ενω κανεις σεξ παει να σου μαλακωσει μπρεις να τραβηχτεις κ να αρχισεις να την γλυφεις λιγο κ να χαλαρωσεις μεχρι να σου ξανασηκωθει καλα...ειναι χαζες λεπτομεριες αλλα εμενα με βοηθησαν στο μαξιμουμ ;)
good luck !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login