Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δέκατο του δευτερολέπτου: Χρονικό διάστημα που μεσολαβεί μεταξύ του ανάμματος του πράσινου φαναριού και του κορναρίσματος του πίσω αυτοκινήτου.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Μικρο στηθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136804 από Kadi στις 19 Απριλίου 2016, 10:07μμ

Kadi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ειμαι 17 χρονων εχω πολυ ωραιο σωμα γυμναζομαι εχω πεταχτο ποπο αλλα το ελετομα μου ειναι οτι δεν εχω πολυ μικρο στηθος....τι να κανω για να μεγαλωσει?να παρω κιλα προσπαθησα αλλα μεγαλωνει μονο ο ποπος μου......αφηστε που δε θελω η κοιλια μου να ειναι ποιο μεγαλη απο το στηθος😛
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136805 από NebulaSpirit στις 20 Απριλίου 2016, 3:06πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να μεγαλώσει. Όχι με φυσικό τρόπο τουλάχιστον. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να αγαπήσεις το σώμα σου όπως ακριβώς είναι. Στο κάτω κάτω αυτή είσαι και σε όποιον αρέσει. Στο θέμα αγοριών πίστεψε με σε πολλούς αρέσει το μικρό στήθος. Και σε εμένα για παράδειγμα το μικρό στήθος που εσύ θεωρείς ελλάτωμα μου αρέσει πιο πολύ από το μεγάλο. Αντιθέτως αυτό που εσύ θεωρείς ωραίο το γυμνασμένο σώμα δηλαδή, εμένα δεν μου αρέσει στις γυναίκες. Όπως καταλαβαίνεις λοιπόν δεν μπορείς να κυνηγάς το τι είναι ωραίο γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει στανταρ στο τι ειναι ωραιο. Τα πάντα είναι ωραία. Αγάπα το σώμα σου γιατί αν δεν το αγαπήσεις πρώτη εσύ κανείς δεν θα το κάνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136818 από MeGustasTu στις 22 Απριλίου 2016, 9:27πμ

MeGustasTu

μέλος από: 9/4/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Kadi@19 Απριλίου 2016)
Ειμαι 17 χρονων εχω πολυ ωραιο σωμα γυμναζομαι εχω πεταχτο ποπο αλλα το ελετομα μου ειναι οτι δεν εχω πολυ μικρο στηθος....τι να κανω για να μεγαλωσει?να παρω κιλα προσπαθησα αλλα μεγαλωνει μονο ο ποπος μου......αφηστε που δε θελω η κοιλια μου να ειναι ποιο μεγαλη απο το στηθος😛

Καταρχήν λατρεύω την φάτσα του προφίλ σου! Κατα δεύτερον μην φοβάσε. Υπαρχουν κοπέλες χοντρές, άσχημες, που αρέσουν σε πολλά αρσενικά :)

Τώρα, σαν αρσενικό, μπορώ να σου πω ότι το στήθος το μεγάλο θα εντυπωσιάσει(ΑΝ ειναι φυσικό), αλλά ΣΕ ΚΑΜΙΑ περίπτωση, δεν θα είναι ο κύριος παράγωντας για να σε προσέξει ενα αγόρι. Εσυ φρόντισε να προσέχεις το σώμα σου. Να μην είσαι ούτε πολύ αδύνατη, ούτε να έχεις περισσότερα κιλά. Να είσαι κανονική, κι επίσης να έχεις καλό χαρακτήρα. Θέλουν δεν θέλουν τα αρσενικα, αυτο τους τραβάει στο τέλος. Βέβαια ρίχνουμε και καμιά ματιά στον κώλο που και που :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login