Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η μητέρα που εύκολα θυμάται το πρώτο της φιλί, μάλλον έχει μια κόρη μου με δυσκολία θυμάται τον πρώτο της άντρα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Είμαι έγκυος;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136830 από Iroquois στις 24 Απριλίου 2016, 1:32μμ

Iroquois

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα! Ειμαι 17,5 και χτες αποφάσισα να προχωρήσω με ένα παιδί με το οποίο δεν είμαστε μαζι αλλά υπάρχει έλξη. Καταρχάς , δεν είχε προφυλάξεις και εμενα ηταν η πρωτη μου φορα , στην αρχή πηγε να μπει μέσα μου αλλά επειδή πόνεσα τον τράβηξα έξω κατευθείαν και δεν το ξανα επιχείρησε. Ένιωσα σαν να μπήκε ελάχιστα εώς και καθόλου σαν να ακούμπησε κι εγώ πόνεσα αρκετά και τον έσπρωξα. Την επόμενη μέρα δεν είχα ούτε πόνο , τσουξιμο ή αίμα στην περιοχή. Επίσης αυτο εγινε δυο μέρες μετα την περίοδο που μου τελείωσε. Υπάρχει πιθανότητα να εγινε καμία στραβή; Χρειάζεται να πάρω το χαπι της επόμενης ημέρας ;

Επίσης σιγουρέψου ότι το email προφίλ σου είναι OK γιατί τα email που σου στέλνουμε γυρίζουν πίσω. Αν το πρόβλημα δε διορθωθεί μέσα σε δύο ημέρες το προφίλ θα γίνει banned για λόγους ασφαλείας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136834 από Iroquois στις 24 Απριλίου 2016, 3:12μμ

Iroquois

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδιά βοήθεια αληθεια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136836 από manos_17 στις 24 Απριλίου 2016, 3:21μμ

manos_17

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
το θεωρω απιθανο να εχεις μεινει εγκυος...αλλα ρε παιδια τα περιπτερα ανοιχτα ειναι πηγαιντε παρτε ενα λεπτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login