Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Γάμος: Ο σκουπιδοτενεκές του έρωτα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γνωριμία με κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136857 από magkas777 στις 28 Απριλίου 2016, 5:38μμ

magkas777

μέλος από: 28/4/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα , είμαι 20 ετών και σπουδάζω διοίκηση επιχειρήσεων στο 3 έτος. Πριν ένα μήνα περίπου γνώρισα μια κοπέλα από την σχολή ,της ζήτησα το τηλέφωνο της και τον τελευταίο καιρό ,αρχίσαμε να μιλάμε. .Εδώ θέλω να πω ότι την κοπέλα την ξέρω 3 χρόνια αλλά τον τελευταίο καιρό γνωριστήκαμε πιο πολύ.. Θέλω να σας κάποια περιστατικά και να μου πείτε εάν με γουστάρει και πώς να της πω να πάμε για καφέ…. Όταν ήμασταν μόνοι άρχιζε και με ρώταγε για την οικογένεια μου( τι σπουδάζει η αδελφή μου , που δουλεύει , από πού είμαι και τέτοια) επιπλέον όταν είχα σπάσει το χέρι μου πάλι με ρώταγε πράγματα ( πως το έπαθες , πως πάει το χέρι σου, περαστικά κ.α.) Στα μηνύματα που της στέλνω απαντάει ,(όχι μονολεκτικά)   μεγάλα κείμενα- και με ρωτάει και αυτή (που πηγαίνω ιταλικά και γενικά για την ζωή μου.) Επιπλέον , όταν φεύγαμε από την σχολή ήμουν εγώ, αυτή και άλλες 2 φίλες τις, οι φίλες τις έφυγαν λίγα μέτρα μπροστά ενώ αυτή ήταν μαζί μου και μιλάγαμε και όταν μπήκαμε στο μέτρο ,κάθισε και άρχισε να με ρωτάει πάλι και εγώ κάθισα δίπλα της και μιλήσαμε λίγο.( είχε σταύρωση τα πόδια της προς το μέρος μου και έπαιζε με τα μαλλιά της ενώ μιλούσα ) ..Το πρόβλημα είναι ότι είναι όλη την ώρα με την κολλητή της και τις φίλες τις… πρέπει να την απομονώσω με κάποιο τρόπο για να της ζητήσω να πάμε για καφέ .Εάν μπορείτε κάποια ιδέα..Ευχαριστώ…
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136863 από Dieftharmenos στις 29 Απριλίου 2016, 5:35μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα σου...αλήθεια.Απο αυτά που λες ειναι φανερό πως γουστάρει.Να της πεις να πάτε για καφέ μονοι.Δεν νομίζω πως θα πει όχι.Αφου εχετε και μια οικειότητα πες της το και απο μηνυμα στην τελική."Τι θα έλεγες να πάμε αύριο για καφέ οι δυο μας?"...τελειωσε...στειλτο τωρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login