Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Ειμαι γκει ή μπαι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136864 από gamerguy στις 29 Απριλίου 2016, 7:23μμ

gamerguy

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι καινουργιος στο συγκεκριμενο αλλα και γενικα στον κοσμου των φορουμ οποτε αν εχω κανει καποιο λαθος δεν ειναι φταιξιμο μου.Εδω και καιρο εχω την συγκεκριμενη απορια περι της σεξουαλικοτητας μου αλλα για να σας διευκολυνω και εσας θα σας πω την ιστορια μου ειμαι 21 ετων μεχρι να συμβουν τα περιστατιτα που θα σας πω δεν ειχα καποια απορια περι του ποιος ειμαι σεξουαλικα.Τα καλοκαιρια ερχοταν σπιτι μου ο ξαδερφος(2 χρονια μεγαλυτερος) μου επειδη δεν ειχε αδερφια και καναμε καλη παρεα γενικα περνουσαμε πολυ χρονο μαζι και μονοι μας κυριως ολα ηταν μια χαρα μεχρι που ο ξαδερφος μου αρχισε να μου μιλα για αντρες που πανε με νατρες και φιλιουντε και πως ολο αυτο δεν ειναι κακο εγω του εξεφραζα πως δεν ειναι σωστο(συμφωνα με αυτα που ειχα ακουσει απο τους δικους μου)γενικα αυτη η συζητηση εγινε αρκετες φορες οπως καταλαβαινεται τοτε οι καυλες(συγγνωμη για τις εκρασεις που θα χρησιμοποιησω)ηταν πολλες και ο ξαδερφος μου ειχε στησει σαν παιχνιδι να τριβουμε ενω ειμαστε ντυμενοι τις πουτσες μας εγω στην ερχη εφερα αντιρηση αλλα ττο παρουσιασε σαν παιχνιδι στην αρχη μου φαινονταν περιεργο αλλα μετα απο καιρο μου αρεσε,εντωμεταξυ μου ελεγε πως δεν ειναι κακο δυο αντρες να φιλιουντε εγω μετα απο καποιες μερες ηθελα να τον φιλησω αλλα δεν του το ελεγα στα ισια και του ελεγα πως αυτο που κανουμε ειναι ακραιο και πως σο τελος θα φιληθουμε με την ελπιδα οτι θα με φιλησει το οποιο εγινε.Το επομενο καλοκαιρι μου ηρθε ξαναεγιναν αυτα αλλα πανω στην καυλα παντα δεν συζητουσαμε για αυτα την υπολοιπη μερα μας (εδω να πω πως ποτε δεν χυσαμε δεν το πηγαμε μεχρι τελους)μια φορα που μιλησαμε ειπε πως πρεπει να σταματησουμε γγιατι αυτα τα κανουν οι γκει αλλα αυτο δεν εγινε συντομα εκεινο το καλοκαιρι του εκανα την πρωτη πιπα και μου εκανα και αυτος μου τον επαιξε και του τον επαιξα και φιλιομασταν (εδω να πω πως μια φορα ειχα ανεβει επανω του ενω ειμασταν ντυμενοι και του τριβομουν και τελειωσα ηταν η μονη φορα και σηκωθηκα και εφυγα) αυτα εγιναν μεχρι τα 16 καθε καλοκαιρι.Εγα περα απο τα καλοκαιρια που εκανα αυτα με τον ξαδερφο μου δεν εκανα τιποτα αλλο μου αρεσαν οι κοπελες τις τσεκαρα με αναβαν εβλεπα στρειτ τσοντες δεν τσεκαρα αντρες αλλα οταν τα σκεφτομουν αυτα αηδιαζα ενιωθα πως εκανα κατι κακο αλλα οταν αναβα αν τα σκεφτομουν με ερεθιζαν περισσοτερο γενικα στα 17 και μετα αρχισα να βλεπω και shemale πορνο και με αναβε και αυτο αλλα οταν τελειωνα ενιωθα λες και εκενα εγκλημα αηδιαζα ενιωθα λες και ειμαι ανωμαλια της φυσης οταν περασα στην σχολη μου ξενικησα να μπαινω σε τσατ ρουμς να μιλαω με κοπελες αλλα πολλες φορες μιλαγα και με αντρες καναμε σεξ τσατ τελειωνα και μετα εβγαινα αμεσως χανομουν αηδιαζα ξανα εκανα και cyber και παλι το ιδιο προσπαθησα να μιλησω με αλλους γκει και bi για αυτο αλλα ολοι ηθελαν να τους στειλω φωτο η να με δουν γυμνο κανεις δεν νοιαζοταν για αυτο.Στο σημερα τωρα δεν τσεκαρω αντρες αλλα συχναζω σε γκει tumblr με γκει θεματολογια η bi και οταν τελειωσω παλι ξενερωνω εχω κανει σχεση με κοπελα και εχω ολοκληρωσει μαζι της αλλα μια φορα που το εκανα <<επεσα>> κατα την διαρκεια γιατι σκεφτηκα ολα αυτα αλλα μολις σκεφτηκα μια πουτσα ξανακαυλωσα και ολοκληρωσα.Θα εκτιμουσα πολη την γνωμη σας συγγνωμη για τυχον ορθογραφικα και για το τεραστιο κειμενο μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136926 από paokole στις 07 Μαΐου 2016, 2:37μμ

paokole

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
eisai bi , opws kai egw , den einai provlima !!! apodekti an se kalipsa
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login