Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα PC χωρίς COBOL και Fortran είναι σαν μια σοκολάτα χωρίς κέτσαπ και μουστάρδα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Περιτομη?? Βοηθεια παρακαλω!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136877 από Dwithedevil στις 01 Μαΐου 2016, 6:31μμ

Dwithedevil

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα κι απο μενα.. Ο τιτλος μπορει να σας φαινεται συνηθισμενος και να εχετε δει πολλα τετοια θεματα στο φορουμ.. Εχω διαβασει κι εγω αρκετα.. Παρολ αυτα πιστευω πως θα το προσεγγισω καπως διαφορετικα και θα εμβαθυνω λιγο περισσοτερο σε καποιες λεπτομεριες.. Οπως καταλαβατε εχω φιμωση η βραχυ χαλινο αφου η βαλανος μου ισα που φαινεται και δεν μπορω να κατεβασω σχεδον καθολου το πετσακι μου.. Βεβαια το θεμα μου δεν βρισκεται ακριβως εκει (καθως ειμαι σιγουρος για την περιτομη) αλλα στο τι θα ακολουθησει μετα την επεμβασει.. Εχω ακουσει λοιπον αρκετα.. Οπως το οτι η ευχαριστηση δεν ειναι η ιδια και το σεξ δεν ειναι τοσο εντονο.. Καποιοι λενε πως καθυστερει αρκετα η εκσπερματωση αλλοι λενε πως υπαρχει προωρη.. Εχω ακουσει και το αλλο (λιγο κουφο) το οποιο λεει πως η γυναικα ευχαριστιεται πιο πολυ οταν ο αντρας εχει πετσακι.. Υπαρχουν ερευνες που τα λενε αυτα βεβαια υπαρχουν και ερευνες που τα διαψευδουν κατηγοριματικα.. Αυτο που θα ηθελα απο εσας ειναι να μου πειτε την γνωμη σας και ειδικα αν υπαρχει καποιος που εχει κανει περιτομη να μου πει γνωμες και πως του φανηκε κτλ.. Φυσικα ολες οι γνωμες ειναι δεκτες :) παρακαλω βοηθηστε με καθως εχω πεταξει ευκεριες να κανω σεξ λογω του προβληματος μου και ειμαι σε μια ηλικια (17 τριτη λυκειου) που πιθανως το καλοκαιρι να πεχτουν διαφορες καταστασεις .. Επομενως θελω να ειμαι ελευθερος να κανω αυτο που θελω και για να γινω αυτο μαλλον ο μονος τροπος ειναι η περιτομη! Ευχαριστω και συγνωμη αν σας κουρασα.. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136884 από Geo Bol στις 02 Μαΐου 2016, 6:42μμ

Geo Bol

μέλος από: 23/4/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Μην ανησυχείς, δεν υπάρχουν σχεδόν καθόλου μειονεκτήματα από μια περιτομή. ίσα ίσα που θα σου είναι και μεγαλύτερο. Απλά χρειάζεται λίγο προσοχή μετά την επέμβαση για λίγο καιρό όπως το καθάρισμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login