Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν ο πατέρας σου είναι φτωχός φταίει η μοίρα σου. Αν ο πεθερός σου είναι φτωχός φταίει η βλακεία σου!
Τρίτη, 23 Απριλίου

petsaki

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137107 από deadmaster στις 05 Ιουνίου 2016, 8:50μμ

deadmaster

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
geia sas paidia...tis teleutees meres exw ena 8emataki...kata ti diardia tis sexoualikis epafis m tn kopela mou...m kopike t petsaki...exei kana 3 meres p egine auto...i8ela na sas rotisw...
1)an to afisw etsi iparxei kapio 8ema??
2)meta apo poses meres iparxei periptosi na molin8ei?
3)pos 8a einai an molin8ei..kai an molin8ei iparxei kamia krema i fisikos tropos n t stamatisw??
4)meta apo poses meres 8a stamatisei o ponos stn perioxi?
parakalw na apadisoun atoma p t exoun pa8ei kai t afisan t 8ema k dn pigan nosokomio...euxaristw!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137215 από thanex στις 20 Ιουνίου 2016, 2:18πμ

thanex

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2016
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
περιεγραψε πως ακριβως και που κοπηκε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137260 από Erosa13 στις 25 Ιουνίου 2016, 6:15πμ

Erosa13

μέλος από: 25/6/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε. Δεν ξέρω αν αυτό που είχα πάθει σχετίζεται με αυτό που έχεις εσύ γιατί δεν μας εξηγείς ακριβώς πως κόπηκε, πόσο και που. Εγώ παλιά μια φορά που αυνανιζόμουν στην ηλικία 16-17 μου είχε κοπεί ελάχιστα από την κάτω μεριά του λεγόμενου "κεφαλάκι" ακριβώς εκεί που υπάρχει κάτι σαν γραμμούλα. Απαντώ στις ερωτήσεις σου λοιπόν:
1)Δεν είχα κάποιο πρόβλημα στην περίπτωσή μου.
2)Μου πέρασε μετά από 2-3 μέρες. Βέβαια δεν έκανα τίποτα δεν το άγγιζα ούτε έπαιζα. Το μόνο που έκανα ήταν να το καθαρίζω με απλό νερό.
3)Δεν μου είχε μολυνθεί. Δεν μπορώ να απαντήσω σε αυτό.   
4)Όπως είπα 2-3 μέρες ελάχιστου πόνου είχα. Μετά πέρασε.

Γενικά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Αλλά αν περάσουν 5-6 μέρες πόνου και δεν διορθώνεται θα ήταν καλό να δεις κάποιον γιατρό να σου προτείνει κάποια κρέμα ή κάποιο γιατρικό. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login