Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αντίσταση είναι μάταιη. Κάποια στιγμή θα κάνεις logout.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

ΠέοςΣημαντικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137116 από kostakismanaris στις 06 Ιουνίου 2016, 3:06μμ

kostakismanaris

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σε όλους. Είμαι ο Κώστας και είμαι 14 χρονών. Θέλω την γνώμη σας. Επειδή Έχω πολλές τρίχες στο πέος και τους όρχεις και μερικές φορές πιάνονται στο φερμουάρ του τζιν σκέφτομαι να τις ξυρισω (πεος και αρχιδια) Όλες τις τρίχες εκεί.
Η γνώμη σας μου είναι πολύ σημαντική γι'αυτό σας παρακαλώ απαντήστε όσο πιο γρήγορα γίνετε
Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137122 από NebulaSpirit στις 06 Ιουνίου 2016, 7:51μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Και γιατί το σκέφτεσαι ακόμα; Απλά ξύρισε τες. Πάρα πολλοί τις ξυρίζουν. Και εγώ πάντα ξυρισμένες τις έχω. Απλά να προσέχεις να μην τις πάρεις κόντρα, δηλαδή να τις ξυρίζεις προς την ίδια φορά που βγαίνουν. Διότι αν τις πάρεις αντίθετα μπορεί να δεις καλύτερο αποτέλεσμα την πρώτη ημέρα αλλά είναι πιο πιθανό να γυρίσει κάποια τρίχα αλλά και να βγάλεις πιο πολλά σπυράκια από εγκλωβισμένες τρίχες. Αλλά αν τις ξυρίσεις κανονικά προς την φορά που βγαίνουν οι τρίχες δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Μπορείς να το δοκιμάσεις μια φορά να δεις και αν σου αρέσει το αποτέλεσμα συνεχίζεις, αλλιώς τις ξανα αφήνεις να βγουν κανονικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137229 από MASTER OF YOU στις 21 Ιουνίου 2016, 1:49μμ

MASTER OF YOU

μέλος από: 20/6/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Πως θα καταλαβω την φορα που βγαινουν για εχω και το ιδιο πρόβλημα ;Δηλδη είναι αν βγαινουν προς τα κατω η προς τα πανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login