Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Με τις μικρές αγγελίες μπορείς να πουλήσεις και μεγάλα πράγματα
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εγκυος ή οχι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137146 από Mariast στις 09 Ιουνίου 2016, 2:47μμ

Mariast

μέλος από: 9/6/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα! Γραφω απο ανασφαλεια και αγχος και ελπιζω να μου απαντησετε. Λοιπον... εχει καμια εβδομαδα που βρεθηκα με το αγορι μου και καναμε ερωτα. Φοβαμαι αν εμεινα εγκυος, καθως δεν ξερω ποσο σιγουρο ειναι. Θελω καποιον να με καθησυχασει και να μου πει τι συμβαινει.. Αυτος δεν εβαλε το πεος του μεσα μου αλλιως θα το καταλαβαινα ετσι δεν ειναι; Και επιπλεον μπορω να μεινω εγκυος απο προσπερματικα υγρα; Πφφφ ειμαι πολυ τρομοκρατημενη και εχω αγχωθει.. Παρακαλω απαντηστε μου.. :(
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137149 από aglina στις 09 Ιουνίου 2016, 7:25μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου!
Πως γίνεται να κάνατε έρωτα χωρίς να μπήκε το αγόρι σου μέσα σου? Ναι μπορείς να μην έγκυος απο προσπερματικα υγρά αλλα ειναι πολύ μικρότερες οι πιθανότητες σε σχέση με το σπέρμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137152 από Mariast στις 10 Ιουνίου 2016, 10:48πμ

Mariast

μέλος από: 9/6/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλημερα ευχαριστω για την απαντηση!
Λοιπον κοιτα...δεν ξερω αν μπηκε πολυ λιγο ή καθολου.
Αν εμπαινε δεν θα το καταλαβαινα; δεν θα πονουσα κι εγω αλλα
και αυτος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137201 από Mariast στις 18 Ιουνίου 2016, 12:52μμ

Mariast

μέλος από: 9/6/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σημερα εχουν περάσει 17 μερες απο τοτε...σηκωθηκα το
Πρωι απ το κρεβατι με εναν πονο εκει κατω σαν να με μαχαιρωναν..δεν μπορουσα να κουνηθω και με δυσκολια ανεπνεα. Με το ζορυ σηκωθηκα για να παω τουαλετα. Κοιταχτηκα στον καθρεφτη ημουν χλωμη, ιδρωνα απ τη ζεστη,ζαλιζομουν,ετρεμαν τα χερια μου κ ειχα για λιγο ταση για εμετο. Πηγα πηρα ενα παναντολ κ ξανα ξαπλωσα στο κρεβατι....οι πονοι κρατησαν περιπου 3 τεταρτα...τον προηγουμενο μηνα μου ηρθε περίοδος περιπου στις 23 μαιου και δεν εχω σταθερο κυκλο..τι λετε να συμβαίνει;; παρακαλω απαντηστε μου γιατι αρχιζω και φρικαρω :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137203 από Mariast στις 18 Ιουνίου 2016, 4:43μμ

Mariast

μέλος από: 9/6/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μια απαντηση παρακαλω?? :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137204 από Dieftharmenos στις 18 Ιουνίου 2016, 10:27μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Κοπελα μου αν δεν μπηκε μεσα σου ειναι απιθανο να εισαι εγκυος. Αν μπηκε λιγο πρεπει να εισαι εξαιρετικα γκαντεμο για να εμεινες εγκυος απο τα προσπερματικα υγρα. Οπως και να εχει πανε σε εναν γυναικολογο γιατι μπορει να εχεις κατι αλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login